Articles from: Leden 2012

Video týdne #14

Video je hlavně pro fanoušky, kteří hrají za team Cadam ;) Osobně tomuto páru nefandím, ale video se mi líbí, snad se bude líbit i vám ;)Phoebe Tonkin na AACTA Awards

Twitter foto – chucy

Jak jste jistě někteří postřehli Chris Zylka (Jake) má novou přítelkyni. Není jí nikdo jiný, než Pretty Little Liars Lucy Hale. Moc jim to spolu sluší a doufáme, že jim to spolu dlouho vydří. ;)

 

Jess pro The Hollywood Reporter

THR: V několika posledních epizodách, to vypadá, že se Melissa pomalu snaží něco udělat se svým životem. Co je pro ni v rezervě?

JESS: Ztráta přítele, je něco, co jsem osobně nezažila. Je to ale tak, že se z toho Melissa vzpamatovává delší dobu. Současně najde silnou stránku jejího vztahu s Faye, najde vlastní stopu a distancuje se od ní. Říká, víš Faye, nemám už zájem tě následovat, teď už vím, kdo jsem. Začíná vystrkovat vlastní tykadla a začíná zjišťovat, kdo vlastně je a co chce dělat se svým životem. Stále se potýká s tím faktem, že přišla o někoho, koho velmi milovala a to jí trochu vzalo, ale znovu najde pevnou půdu pod nohama.

THR: Můžeš mluvit více o její postavě?

JESS: Řekněme, že její problémy nejsou u konce. Hledá různými způsoby útěchu od různých lidí. Její způsob hledání cesty bude velmi hrbolatý. Read More

Další sneak peek k epizodě 1×13 Medallion

Objevil se v pořadí již druhý Sneak Peek k 13. epizodě Medallion, která bude odvysílána 2.února.Co nás překvapilo a co naopak ne v epizodě 1×12 Witness

Máme za sebou první flashbackový díl. Jak se vám líbil? Myslím, že byl velice zajímavý. Musím říct, že TSC je díl, od dílu lepší. Už jsem si ani u téhle epizody nekousala nudou nehty, což považuji za úspěch. Snad to tak půjde dál. Samozřejmě, tak jako vždy nás čekalo pár překvapení, ale také tam byly věci, které jsme čekali. Tady je pro vás souhrn věcí, které nás překvapili a které naopak nikoliv. Ovšem každý to vidí jinak, takže komentáře jsou vám otevřené ;)

CO NÁS NEPŘEKVAPILO:

  1. Záchranářské botky aneb Jake jako Mary Poppins – Jak si všichni jistě pamatujeme v 11. epizodě, zachránili Cassie a Melissu ze spárů ohně boty. Bylo to velmi matoucí a hned se rozjely debaty, komu asi tyhle super botky patří. No, já jsem tedy doufala, že se to jen tak nedozvíme anebo, že budou patřit nějakému novému obyvateli, samozřejmě i novému obdivovateli Cassie. Ale bohužel, ty bagančata patřili samozřejmě Jakeovi, který se rozhodl, že bude nová Cassiina chůva, jako by jich už neměla dost, že? Read More

Twitter

Kdo je ta žena, která mohla vidět na lodi Cassie?

Pojďme si to zrekapitulovat: Oheň nekontrolovatelně hoří, John se sklopenou hlavou přijímá peklo a Cassie se zoufale snaží komunikovat s partou mrtvých lidí v Jackově paměti. Najednou se objeví neznámá brunetka, která Cassie sdělí, že v téhle vzpomínce nemá co dělat. Ale jak je možné, že ona jediná může Cassie vidět? A kdo to vlastně je?

Read More

15 věcí, které jsme se naučili z epizody 1×12 Witness

S úspěchem máme za sebou první flashback, který se objevil ve 12. epizodě s názvem Witness. Tak, jako vždycky nás i tato epizoda něco naučila. Pojďme se tedy podívat co.

  1. Trvá to tři roky, než vymyslíte kouzlo, které obsahuje jen dvě slova.
  2. Purundenga je nová párty droga.
  3. Až vás příště začne bolet hlava, nejspíše cestuje v čase.
  4. Rada lovců čarodějnic se rozhodně nepodobá studenské radě.
  5. Pokud chcete zjistit, zda-li je váš příbuzný opravdu mrtvý, neváhejte, vezměte lopatu a upalujte na hřbitov ho vyhrabat.
  6. Je úplně normální dusit se imaginárním kouřem.  Read More

Oficiální synopse k epizodě 1×15 Return

MINULOST CASSIE SE VRACÍ, ABY JI DĚSILA – Cassie je ohromena, když se nechvalně známá zlá postava z její minulosti objeví u jejího prahu. Nicméně, její překvapení se rychle změní v podezření, když ji požádá o vrácení medailonu, který našla v troskách po požáru, který zabil jejich rodiče. Cassie se vzbouří, ale je zajata Ebenem a jeho skupinou lovců čarodějnic. Jake nabídne sám sebe za Cassiinu svobodu, a když si Adam uvědomí, že mají problém, zavolá Kruh. Mezitím jsou Faye a Diana znepokojené, když začne Melissa trávit více času s Callumem.

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.