24. V počtu je síla

Napsala Diana
d

Kruh nic není, pokud nejsme spolu. To je jasné. Vím, že Faye a Melissa vyváděly, kvůli tomu, že ztratily svou individuální sílu, ale neměli jsme na výběr. To co se mělo stát Sally díky naší moci, je teď pod kontrolou. Ano, nevýhodou je, že nemůžeme dělat kouzla sami. Jako, když na Cassie zaútočil na parkovišti Zachary Larson, museli jsme u toho být obě. Nebyla by schopná ho vzládnout sama, ale pak na školním plese, jsme všichni spolu jako Kruh, dokázali ochránit Cassie neuvěřitelnou silou. Je to krása. Máme více síly a kontroly jako Kruh. Neztratili jsme nic.

Dokonce i táta se přiklonil k myšlence, že by neměl být sám. Věděla jsem, že se něco děje, když jsem ho viděla další den ve škole, když vycházel z kanceláře paní Chamberlainové. Je to hrozný lhář, tkaže jsem vědlěa, že něco drží dlouho v tajnosti. Řekl mi, že se schází s paní Chamberlainovou. Ona je máma Faye. Musím přiznat, že představa Faye jako mojí nevlastní sestry je trošku skličující, ale chci, aby byl štastný. Byl sám příliš dlouho.

Myslím, že se mi konečně podařilo dostat Cassie na svou stranu, což je skvělé. Přišla za mnou, když našla fotku Zacharyho a její mamky ve staré ročence. To znamená hodně, věřila mi ohledně toho. Po školním plese, jsem přišla do jejího domu, abych se ujistila, že je v pořádku. Mluvily jsme o její mamce. Cassie se cití jako by jí nikdy opravdu neznala, protože je tady to tajemství o magii. Chci, abychom byly kamarádky. Zvláště protože, mi řekla, že si nemusím dělat obavy ohlendě jí a Adama a, že by se nikdy nepostavila mezi nás. Doufám, že má pravdu, protože ho miluju. Miluju ho, tak dlouho jak si jen pamatuji. Vím, že nechtěla být součástí Kruhu, ale je lepší, když jsme spolu, než rozdělení. Síla nebo nic.

2 Responses to 24. V počtu je síla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *