Articles from: Srpen 2011

Oficiální promo-videoKat Graham v TSC ?

Už hodněkrát jsem při hledání novinek narazila na zmínku o tom, že by se v The Secret Circle (měla/mohla) objevit Kat Graham, která hraje hraje Bonnie Bennetovou v seriálu The Vampire Diaries. Hodně se muví o tom, že by to mohlo být skvělé propojení obou seriálu. A že by Kat jako už známá čarodějka v The Secret Circle opravdu vynikala. Ale to se nelíbí hercům z TSC, například Britt řekla,  že do TSC nechce zatahovat „kruh upírů“ a že The secret Circle je jejich show a chtějí se na vlastní nohy postavit sami. No uvidíme. Co si o tom myslíte vy ??

Photoshoot Phoebe Tonkin pro Shop Magazine

Rozhovor s Natashou Henstridge

Natasha v seriálu ztvárňuje ředitelku Dawn Chamberlain, matku Faye.Oficiální synopse k 1×01

Na webu secretcircleonline.com si můžete přečíst oficiální synopsi k prvnímu dílu.

Překlad:
Od výkonného producenta Kevina Williamsona (Upíří deníky) přichází příbeh o Tajném kruhu přátel se zvláštními schopnostmi – svět Cassie Blake se otočí vzhůru nohama poté, co její matka zemře za záhadných okolností, které ji donutí přestěhovat se k babičce Jane do městečka Chance Harbor, ve státě Washington. Zatímco se snaží zapadnout v novém prostředí, ujme se jí Diana Meade, milá spolužačka, která jí ukáže jak to tam chodí a seznámí ji s Faye, její parťačkou Melissou a Casiiným sousedem Nickem. Situace se zkomplikuje, když se setká s Adamem, klukem Diany, se kterým cítí mocné spojení sil. Po setkání s matčinou přítelkyní z dětství  Dawn Chamberlain, ředitelkou školy a matkou Faye, se Cassie začíná sama sebe ptát, proč její matka o svém rodném městě nikdy nemluvila. Když se začnou dít podivné a nebezpečné věci, přiznají jí její noví přátelé, že mají čarodějnické schopnosti, a že s jejím příjezdem se uzavřel Kruh. Nic se však neděje náhodně a Dianin otec, Charles Meade má s Kruhem vlastní plány. Epizodu napsanou Andrew Millerem režíruje Liz Friedlander.

Chris Zylka v TSC

Herec Chris Zylka se objeví v šesté epizodě The Secret Circle. Ztvární postavu Billyho, ostrého a okouzlujícího souseda Cassie, který má milostnou minulost s Faye.

Chris se narodil 9. května 1985 v americkém Ohiu, ale je ruského původu. Jeho záliby jsou hra na kytaru, malování, fotbal, basketbal, baseball, knihy… Můžete ho znát ze seriálu 10 důvodů proč tě nenávidím.

Nové promo-foto

Doplnění promo-fotek

Doplnila jsem chybějící promo-fotky k seriálu. Naleznete je i v naší galerii.

Fotky z natáčení

Promo-tapety na plochu PC

Rozměry jsou 1024×768. Ale pokud se nepletu, tak nejsou oficiální, jen fanmade.

12

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.