22. Trochu víc normálnosti

Napsala Cassie
c

Kde bych měl začít? Zachary Larson. Nejřívě mě napadl u Boathousu a pak mě málem zabil na školním plese. Nemůžu na to přestat myslet, co řekl o jeho přítelkyňi Heather Barnes. To, že nezemřela při požáru před 16 lety. “ To, co jí udělala Amélie, bylo ještě horší.“ Co by mohla máma udělat, aby to bylo horší než smrt?

Kruh je konečně spután, byla jsem definitivně připravená na nějaké normální činnosti, které dělají normální ldé. Tak jsem souhlasila, že Sally pomůžu s lístkama na ples. Adam mě seznámil s Lukem, který se mě zeptal, jestli s ním nepůjdu na ples. Zpočátku jsem řekla, že ne, ale pak jsem si představila, že mi ten kluk mohl pomoct držet mojí mysl od Adama. Sally řekla, že jsem nemohla přestat zírat na Adama v Boathousu. Snažila jsem se to popřít, ale měla pravdu.

Sally mě strkala společně s Adamem na parket, při pomalé skladbě. Okamžitě jsem citíla tu intenzivní energii, ten tah. Spoutání Kruhu mělo tenhle pocit mezi námi dostat pod kontrolu, ale je jasné, že nedostalo. Když přiběhla Diana, aby nám řekla, že Zachary napadl Faye v opuštěném domě, odstrčila jsem Adama pryč. Nechtěla jsem, aby si to špatně vysvětlila, ale myslím, že to věci ještě zhoršilo. Adam šel s Dianou a zbytek Kruhu hledal informace, abychom zjistili, proč po nás Zachary jde. Snažila jsem se napravit to s Lukem. Cítila jsem se provinile. Co jsem si myslela, přijmout rande s náhodným klukem, s tím vším co se teď děje? Každopádně bylo to beznadějné, tak jem šla hledat zbytek Kruhu, ale Zachary mě našel první. Vytáhl na mě nůž. Naneštěstí přišel zbytek Kruhu. Celý ten čas, jsem se od nich snažila distancovat, abych se pokusila vést normální život, ale společně s kouzelnou silou mě zachránili. Potřebovala jsem je.

Diana mě odvezla domu a o všem jsme mluvili, včetně o Adamovi. Řekla, že vidí, jak se na mě dívá. Řekla jsem jí, že se není čeho bát, že bych se nikdy nepostavila mezi ně. Zdálo se, že mi věří, ale upřímně řečeno, nevím, jestli jsem já věřila sama sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *