20. Žádná moc

Napsala Faye
f

Co to s náma sakra Diana udělala? Poprvé jsem si uvědomila, že je něco špatně to ráno potom, co jsme sputali Kruh. Snažila jsem se jednoduchým kouzlem otevřít zámek. Udělala jsem to tisíckrát, ale kouzlo prostě nefungovalo. Tak jsem se na to zeptala Diany. Tvářila se rozhořčeně, jako “ Samozřejmě, že už nemáme samostatnou sílu. Můžeme kouzlit jen, když nás bude víc než jeden.“ Skoro jsem jí dala facku.

Jako by celý vesír vědě, že jsme sputáni, nějaký šílenec jménem Zachary mě napadl v opuštěnem domě, když jsem byla sama. Žádná síla, žádná ochrana. Sotva jsem se dostala odtamtud živá. A kde byla Melissa, když mi proběhl celý můj život před očima? Na školním plese, s Nickem. Vážně? Sám pan nechutné ego? Nebyla jsem překvapená, když začala břečet a řekla mi, jak jí Nick nenávidí. Ne, Nick nenávidí Nicka. A v určitém bodě se přes to přenese a připojí se k lidské rase nebo k čarodějnické rase, nebo k čemukoliv jinému. Netřeba říkat, že když jsem ho konečně dohnala, přetrhla jsem ho. Musím se pochválit, jelikož jsem ho viděla s Melissou odcházet společně potom, co to všechno skončilo s tím chlápkem Zacharym. Nick vlastně vypadal jako, že byl moc hodný na Melissu. Už bylo načase.

K pozitivnímu můžu přidat to, jak jsme jako Kruh bojovali se Zacharym a to bylo úžasné. Ne, ta část, kdy jsme ho skoro zabili. To bylo vážné hrozné, ale ta část síly – magie Kruhu je šíleně silná, ale já pořád nejsem v pohodě s tím, že musíme sdílet moc. Musím najít způsob, jak dostat svou vlastní moc zpět..

3 Responses to 20. Žádná moc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *