30. Musíme být opatrní

Napsala Diana

Nechtěla jsem, ale Adam se ocitl v opravdu špatné pozici. Cassie našla Heather Barnes a chtěla se jí zeptat na to, co se stalo před 16 lety. Potřebovala jít do té děsivé části města Finn Creek, tak jsem navrhal, že Adam jí tam vezme. Neviděla jsem na tom nic špatného a ujistila jsem Cassie , že sme přátelé a jsem v tom společně. Ale když jsem potom přišla do opuštěného domu, kde jsme se měli později setkat. Viděla jsem, jak Adam drží Cassie za ruku. Jsou jen přátelé. Adam mi to stále říká, ale zaznamenala jsem ten pohled v jeho očích. Nevím, jak to přesně popsat, ale nikdy se na mě takhle nedíval. Snažila jsem se zůstat v klidu, i když jsem z toho byla rozrušená . Chtěl se vrátit do Finn Creeku s Cassie, ale já jsem poprvé řekla ne. Nevíme, s čím máme to dočinění. Mysleli si, že přeháním. Můžu říct, že nakonec jsem měla pravdu.

Cassie chce opovědi ohledně rodičů – my všichni chceme – ale je toho pořád hodně, čemu nerozumíme. To znamení, které viděl Adam s Cassie na ruce Heather bylo Ubilaz. Moje kniha Stínů říkala, že je to stará černá magie. Démoni, posednutí, hadi a hmyz, který slouží jako nádoba pro zlou energii….

Jsem ráda, že Adam nesouhlasil s tím kouzlem a šel za mnou ven z opuštěného domu, ale rozhodně se mezi námi něco děje. V poslední době mám z něj nejistý pocit. Možná bychom měli začít trávit víče času společně, pryč od Kruhu.

One Response to: 30. Musíme být opatrní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *