Articles from: Říjen 2011

Fan plakát

Na jedné fan stránce jsem našla tento plakát ;) Druhá fotka je originál, na kterém jsou herci z Gossip Girl.

 

Thomas Dekker 10 on top MTV Halloween

Video týdne

Tak je tu pondělí a to znamená, že od teď každé pondělí tu naleznete Video týdne. Dneska jsme si pro vás já a Addie připravily takové „Zpátky do minulosti…..dnes se podíváme zpátky do minulosti na to….“ =) Tohle video určitě ocení fanoušci Nelissy. Užijte si ho!

Tento rok už jen 2 epizody!

Bohužel, je to tady. Všichni jsme věděli, že to jednou přijde a ten čas právě nastal! Konec světa o rok dříve ;) Dnes stanice CW oficiálně prohlásila, že ani TSC se nevyhne velké pauze.  Stejně, jako u TVD nás tedy čekají jen 2 epizody! Tento rok bude uzavírat epizoda 9 – Balcoin, kterou uvidíme 10. listopadu! Doufejme tedy, že alespoň bude stát za to.

TSC se k nám opět vrátí v lednu 2012. Můžeme předpokládat, že to bude hned první lednový týden, stejně jako je to u TVD!

I když nás tahle dlouhá 7 týdenní pauza bude mučit, musíme to přežít: D Nedá se svítit děcka ;)

Fotky z Twitteru

 

Photoshoot Phoebe Tonkin

Thomas muzikantem!

Thomas Dekker není jen herec, jak se ukázalo!! Thomas, totiž vydal své první album s názvem „Psyanotic“. Spolu s albem vydal i titulní píseň z tohoto alba se stejnojmenným názvem!J.R. Bourne – 7 věcí, které o něm musíte vědět

JR Bourne se nám objevil už podruhé v TSC! A určitě to není naposledy, co ho vidíme v roli Issaca. Můžeme se jistě dále těšit na to, že se Issac bude snažit zbavit čarodějek z Chance Harbor. Proto je tu seznam věcí, které o něm určitě musíte vědět ;) Článek publikoval server wetpaint.com

Read More

10 citací z epizody Masked

Máme za sebou již sedmou epizodu, která se nesla v Halloweenském duchu. Samozřejmě producenti nám přichystali nečekaná překvapení, která tady nebudu jmenovat, kvůli těm, kteří náhodou ještě neviděli tuto epizodu ;) Opět jsem se rozhodla naservírovat vám citace z této epizody. Chtěla jsem vybrat citace jen jedné postavy, ale nemohla jsem se, sama se sebou dohodnout, která by to měla být, takže jsem udělala takový Halloweenský mix ;)

Read More

Plakáty

PS: Plakáty které už jsem Addie dávala, ale jsou bez nápisů. Tyto, plakátky Addie a další fotky si také můžete prohlédnout v naší galerii.

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.