Jess pro The Hollywood Reporter

THR: V několika posledních epizodách, to vypadá, že se Melissa pomalu snaží něco udělat se svým životem. Co je pro ni v rezervě?

JESS: Ztráta přítele, je něco, co jsem osobně nezažila. Je to ale tak, že se z toho Melissa vzpamatovává delší dobu. Současně najde silnou stránku jejího vztahu s Faye, najde vlastní stopu a distancuje se od ní. Říká, víš Faye, nemám už zájem tě následovat, teď už vím, kdo jsem. Začíná vystrkovat vlastní tykadla a začíná zjišťovat, kdo vlastně je a co chce dělat se svým životem. Stále se potýká s tím faktem, že přišla o někoho, koho velmi milovala a to jí trochu vzalo, ale znovu najde pevnou půdu pod nohama.

THR: Můžeš mluvit více o její postavě?

JESS: Řekněme, že její problémy nejsou u konce. Hledá různými způsoby útěchu od různých lidí. Její způsob hledání cesty bude velmi hrbolatý.

THR: Vstoupí do hry nové postavy?

JESS: Noví lidé, kteří vstoupí do jejího života a nové zkušenosti se kterými se setká, pro ni mohou i nemusí být to nejlepší. Ale současně je možné, že si tím vším musí projít, aby se na druhou stranu očistila.

THR: Co znamená pokračující přítomnost Leeho pro Melissu a zbytek Kruhu?

JESS: Lee je dost temná postava. V epizodě Fire/Ice jsme viděli jeho stránku. Jak to tak vypadá, nedá se mu věřit a Faye se o tohohle zlého kluka zajímá. Ona mu nevěří, protože k ní nebyl upřímný. Současně jí to k němu, ale přitahuje a nedokáže to zastavit.

THR: Je do budoucna možnost, že bude mít Melissa nějaký románek?

JESS: Nevím, jestli o tom můžu mluvit. Ale je to určitě nějaká šance.

THR: Má na ni Nickova smrt stále nějaký vliv?

JESS: Lidé mi stále říkají, že scénu, při které Nick zemřel, bylo obtížné sledovat a já souhlasím. Jsem ráda, že to slyším, jelikož vím, jak tvrdě tvůrci pracovali na tom, aby byla tato epizoda bolestivá. Všichni i já jsme se dali dohromady a sledovali jsme to ve čtvrtek večer a byli jsme z toho smutní. Pro některé lidi to bylo opravdu znepokojující, což bylo správně, jelikož přesně tak to měli cítit.

THR: Co mohou diváci očekávat v příštích týdnech?

JESS: Uvidíme, jak bude Faye zjišťovat, co chce, jak důležitá je  v Kruhu a co cítí k Jakovi. Uvidíme více z milostného trojúhelníku Adam, Jake a Cassie. Také se dočkáme toho, jak Cassie přijde na to, kdo je její otec a dozvíme se něco o jeho a její temné magii.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.