Kdo je ta žena, která mohla vidět na lodi Cassie?

Pojďme si to zrekapitulovat: Oheň nekontrolovatelně hoří, John se sklopenou hlavou přijímá peklo a Cassie se zoufale snaží komunikovat s partou mrtvých lidí v Jackově paměti. Najednou se objeví neznámá brunetka, která Cassie sdělí, že v téhle vzpomínce nemá co dělat. Ale jak je možné, že ona jediná může Cassie vidět? A kdo to vlastně je?


Ukázalo se, že je to Lucy (Lauren Stamile), která si našla nějakou červí cestičku do Jakovi vzpomínky, aby varovala Cassie o nebezpeční fiktivního kouře. Zdá se, že si Lucy byla velmi blízká s Amélii (matka Cassie), ale také s Johnem Blackwellem, což znamená, že by mohla vrhnout trochu světla na temnou magii, která koluje Cassie v krvi.

Byla vůbec Lucy tu noc, kdy loď shořela na lodi, nebo to byla jen Cassiina halucinace? Vzhledem k tomu, že Jakova matka Sara jí nazvala Lucy, budeme předpokládat, že tam skutečně byla a utekla, přesně tak, jak jsme viděli. Ale kdo ví, všechno může být jinak.

Každopádně, tahle napůl záhadná žena, by nám měla všechno osvětlit už v příští 13. epizodě, která se jmenuje Medaillon. Uvidíme, co se tedy dozvíme ;)

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.