31. Cassie měla pravdu

Napsal Adam

Cassie a já, oba víe, že mezi námi něco je. Pořád nevím, co to je, ale čím déle jsem kolem ní, tím více je nemožné to ignorovat. Nemohl jsem od ní odtrhnout oči, když mi ukazovala její knihu Stínů. I když jsem se snažil soustředit, nešlo to. Seděla přímo vedle mě. Můžu říct, že se naše energie znovu spojila, tak jak to dělá vždycky. Doufám jsem, že to pomůže, když se dostaneme ven z její ložnice a půjdeme do opuštěného domu. Dokonce jsem řekl Dianě, aby za námi přišla. Musel jsem vzít Cassie za ruku, když jsem jí dával na prst náplast. Držel jsem jí trochu déle, než jsem měl a Diana vešla dovnitř. Viděla, jak držím Cassie ruku a můžu říct, že byla naštvaná. Nedivím se jí. Nevypadalo to moc dobře, takže i když jsem chtěl jít s Cassie do Finn Creeku, šel jsem s Dianou domu. Vím, že něco ke Cassie cítím, ale nikdy bych nic neudělal. Miluju Dianu.

I když si pořád myslím, že Cassie udělala dobře, když se snažila pomoct Heather Barnes. Možná, že ten způsob, kterým na to šla, nebyl nejlepší, ale potřebujeme vědět, co se stalo našim rodičům. Naše životy na tom závisí. Kdyby Cassie věděla, že se v Heather skrývá černá magie, nikdy by se nasnažila udělat to kouzlo.

Po všem, co se stalo, jsem si myslel, že bude Cassie trochu otřesena, ale když jsem jí šel zkontrolvoat, vypadal v pořádku. Byla skeptická, ohledně toho, proč jsem přišel, a zeptala se, jestli to ví Diana. Řekl jsem jí, že jsem jí jenom přišel pomoct uklidit dům „ To přátele dělají, ne?“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *