Articles from: Květen 2012

Video týdne #29

Tak se teda s naším KRUHEM rozloučíme …

Kampaň #1 Save our Circle

Spoustu webů rozjíždí různé kampaně, jak zachránit The Secret Circle a tak jsem se rozhodla, že vám sem všechny kampaňe na Záchranu TSC budu psát a možná když se přidáte tak se to nakonec podaří…..o tom sice silně pochybuji, ale za zkoušku to stojí. První kampaň se jmenuje SAVE OUR CIRCLE. Spočívá v tom, že nahrajete 15ti vteřinové video s různými hláškami ze serilu. Můžete si například vybrat:

– Save our Circle
– Bring back the Circle
– We have Balcoin blood
– It’s written in the stars
– I drop of water as light as air

Nebo jiné hlášky z seriálu. A poslat to na email secretcircleitalia@yahoo.it

The secret circle – zrušeno nebo obnoveno?

A je to tady, konečný verdikt, zda seriál bude pokračovat. Kdo není připraven, nechť nekliká na pokračování… Tákže, než se dozvíme výsledek, můžeme si trochu pobásnit.

The secret circle ten je náš,

však ty ho taky znáš,

kvalitní je taky dost,

proto nemusíš mít zlost.

Read More

A stahujeme #122 FINÁLE !


Tak a je to tady ! Konec série, jen doufejme, že né celého seriálu. Čeká nás teda poslední, dvacátý druhý , díl této série. Nese název Family, tak uvidíme, jak to s tou důvěrou k Johnovi nakonec dopadne. Takže, nebudu už zdržovat, přeji pěkné pokoukáníčko u posledního dílu. PS: jen doufám, že to není můj poslední článek :D

Linky ke staženítohoto dílu najdete na našem fóru v download sekci, kterou neuvidíte, pokuď nejste registrováni. Za naprosto úžasné titulky budeme moci poděkovat serveru cwzone.cz.

Hudba bude doplněna na svém obvyklém místě. Pokud nevíte, jak přidat titulky, podívejte se na FAQ výše zmiňovaného serveru cwzone.cz. Kniha stínů bude také doplněna. O svů názor se můžete podělit na našem fóru

Adam, Brittany a Jessica na Nylon magazine party

PS: do pokračování přidávám rozhovor s Britt z této akce.

Read More

Behind the scene s Chrisem Zylkou

Preview k finále

Anketa #6

Těšíte se na FINÁLE ??

Výsledky ankety

V komentářích, napište na co se přesně těšíte a jak si myslíte, že to celé dopadne.

Kanadské promo pro finále

Jak je na tom sledovanost 1×21 Prom

12

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.