Articles from: Červenec 2011

Rozhovory s herci na Comic Conu

Na serveru thefutoncritic.com jsem našla další rozhovory, ale tentokrát s herci ze SC: Phoebe Tonkin, Britt Robertson, Natashou Henstridge a Thomasem Dekkerem na Comic Conu.Read More

Rozhovor s producenty na Comic Conu

Server thefutoncritic.com zveřejnil rozhovor s producenty TSC.The Secret Circle – Shhh PreviewNové promo-plakáty

Edit (29.7.2011 – 9:00): Do galerie byly nahrány tyto postery bez textů ve vysokém rozlišení. // Furiant

Nový poster

Comic-Con 2011: fotky

Nálož fotek nejen ze samotného panelu, ale také z podpisové akce a Entertainment Weekly’s 5th Annual Comic-Con Celebration, která byla v batmanském stylu. Jsou tu „oficiální“ fotky i fotky pořízené fanoušky.

Další fotky budou postupně doplňovány..

Comic-Con 2011: záznam z TSC panelu

Ve videu se můžete podívat na záznam z The Secret Circle panelu, který sice trval 50 minut, ale jelikož byl znovu promítán celý pilotní díl, tak na otázky už moc času nezbylo. Video proto trvá jen něco málo přes 5 minut. Snad se vám i přes to bude líbit. =)

Nový poster pro Comic ConSpoiler ze 3. epizody

KSiteTV uveřejnila zajímavý spoiler ke třetí epizodě týkající se postavy Gala Harolda. Pokud si ho chcete přečíst, tak zvýrazněte text kurzorem myši.

Třetí epizoda The Secret Circle nám představí Zacharyho Langa, třicátníka, který si myslí, že čarodějnictví může za něco, co se v minulosti stalo jedné z jeho lásek. Je rozhodnutý zajistit, že magie už nikomu jinému neublíží, což by mohlo čarodějný kruh ohrozit.

Recenze z předpremiérového promítání na Comic-Conu

Ve středu večer proběhlo na Comic-Conu v San Diegu speciální předpremiérové promítání pilotních dílů 4 nových seriálů a jedním z nich byl právě i TSC. Reakce kritiků jsou většinou kladné, některé z nich si můžete přečíst níže:

Deadline:

Jako třetí byl na řadě The Secret Circle. Po patnácti minutách jsem si zapsal: Harry Potter se potkává s Gossip Girl.

Cinemablend:

Můj odhad je, že fanouškům The Vampire Diaries se to bude líbit. Děj Pilotu byl místy trochu přehnaný, ale nabízí stejný druh okázalého nebezpečí jako většina ostatních seriálů s nadpřirozenou tématikou.

IGN TV:

Na The Secret Circle opravdu oceňuji to, že tu mají významnou roli dospělé postavy, které nebudou jen tak odstrčeny na okraj. Týká se to postavy Natashy Henstridge, Dawn, a správně děsivého Gala Harolda, který nám hned v jedné z prvních scén ukáže tu odpornějsí a brutálnější stránku čarodějnictví. A to i přes to, že Kevin Williamson a jeho kolegové prohlásili, že Secret Circle nebude až tak morbidní a krvavý jako The Vampire Diaries. Podle Pilotu to ale vypadá, že se nějaké to temnoty přeci jenom dočkáme.

12

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.