43. Špatná párty

Napsala Faye

Chtěla jsem, aby náš první Halloween, kdy jsme mocní čarodějové, byl zábavný. Kouzelné triky okolo domu, odvážné kostýmy a nulová zábrana. Perfektní recept na svádění Jaka. Cassie dokonce pomáhala.

Řekla mi, ať Jaka „zaměstnám“, zatím co, ona bude rabovat v jeho pokoji. Řekla, že z něj má špatný pocit, což zní jako typická Cassie – drama. Ale sama jsem viděla, co tím myslela, když jsme s Jakem byli v pokoji. Seděla jsem mu v klině s nohama omotanýma kolem něj a bylo to, jako by byl úplně na jiné planetě. Pamatuju si, že byl osel, dokonce byl i krutý, když jsme byli spolu, ale nikdy nebyl tak daleko. Zeptala jsem se ho narovinu, co se děje, ale než jsme se k tomu mohli dostat – lovci čarodějnic.

Luke, kterého jsem pozvala na párty, byl jedním z nich. Prodal nás. On a jeho gang lovců čarodějnic unesli celý Kruh a chtěli nás zabít – protože jsme čarodějnice. Neměli jsme nad tím kontrolu, ale nakonec Luke dostal, co si zasloužil – opravdu podivným způsobem. Hlava těch lovců čarodějnic, nějaký chlap, nám řekl, že kvůli kruhu z prášku železa, nemůžeme kouzlit. Když se, ale Luke chystal zabít Cassie, najedou, vzplál.

Je to všechno, tak absurdní. Nemůžu na to přestat myslet. Chci věřit, že to bude s Kruhem i Jakem lepší, ale všechno to bylo šílené. Nic z toho nedává smysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *