Articles from: Červen 2011

Secret Circle na Comic-Conu

Stejně jako každý rok proběhne i letos v americkém San Diegu festival Comic-Con International: San Diego. Tento rok se bude konat ve dnech 21. – 24. července, přičemž již 20. července pořádá společnost Warner Bros. speciální promítání, na kterém představí pilotní díly čtyř nových seriálů, mimo jiné právě i The Secret Circle.

Kromě tohoto speciálního promítání bude mít TSC v sobotu 23. července od 17:10 do 18:00 tamního času svůj vlastní panel. Účast potvrdili herci Thomas Dekker (Adam Conant), Britt Robertson (Cassie Blake), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain) a Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain, matka Faye) a všichni tři výkonní producenti (K. Williamson, A. Miller, R. Hatem). Tento panel bude pro návštěvníky Comic-Conu druhou a zároveň i poslední šancí vidět Secret Circle pilot. Po promítání budou mít návštěvníci možnost pokládat výše uvedeným účastníkům otázky.

Zajímavostí je, že TSC panel bude v místnosti 6BCF, tedy v té samé místnosti jako byl před dvěma roky první panel The Vampire Diaries. Tak snad tato místnost přinese Secret Circle alespoň takový úspěch jako TVD.

Tater Top Awards 2011

Na serveru E!Online se objevila anketa o Nejvíc očekávanou podzimní seriálovou premiéru. Nominovaných je sedmnáct seriálů a jedním z nich je právě i The Secret Circle. První dvě místa obsadily seriály The Ringer a The New Girl, TSC je momentálně na místě třetím.

Hlasovat můžete zde.

Photoshoot Thomase Dekkera

Britt na Annual Saturn Awards v Burbanku

23.6.  se konal 37. ročník Annual Saturn Awards v Burbanku, kde se objevila i Brittany Robertson (Cassie).

Phoebe Tonkin ve filmu

Phoebe Tonkin si nezahrála pouze v seriálech ale i (minulý rok) ve filmu Tomorrow When The War Began. Trailer a rozhovor s Phoebe o její roli ve filmu najdete dole.

PS: tento film si můžete stáhnout na servru ulozto.cz, já jsem ho viděla a přišel mi docela zajímavý.

Secret Circle startuje 15. září 2011!

Objevila se zpráva, že vysílání Secret Circle oficiálně odstartuje 15. září 2011 společně s Vampire Diaries. Tak si poznačte datum do svého kalendáře, ale hlavně nezapomeňte sledovat naše stránky, na kterých se objeví všechny důležité a zajímavé novinky o SC!

5 důvodů, proč si Secret Circle nenechat ujít

Stále jste se nerozhodli, zda začít sledovat Secret Circle? Do září je sice času dost, ale server Wetpaint vám možná pomůže s rozmýšlením. Zveřejnili totiž pět nejlepších důvodů, proč si v září na CW naladit právě Secret Circle.

 

1. Britt Robertson je zpátky na CW! Lux z Life Unexpected zazáří jako Cassie. Britt dokonce prozradila, že postavy nejsou příliš rozdílné. „Je dobré, že nemusím říkat „No, tak teď jsem úplně jiný člověk!“ přiznala pro  Zap2it . „Takže to lidi úplně neodzbrojí […], ale je to úplně jiné. Velmi nadpřirozené a vzrušující.“

2. Je to jako malá sestra The Vampire Diaries. Nejenže producentem Secret Circle je Kevin Williamson z TVD, ale také je to natočené podle knižní série od autorky The Vampire Diaries, L.J. Smith. Ikdyž v dohlednu není žadný upír (aspoň zatím ne), Secret Circle nabízí podobnou temnou atmosféru, strašidelnou hudbu a skvělou pastvu pro oči.

3. Nová holka kterou budete šíleně milovat – Phoebe Tonkin. Australská kráska si zahraje svůj americký debut jako zlá holka Faye Chamberlain. Phoebe vládne každé scéně, ve které se objeví a nebudete schopní od ní odtrhnout oči.

Read More

AolTV o Secret Circle

AolTV zveřejnila reakce na nové podzimní seriály a mezi nimi nechybí ani Secret Circle. Celý článek v angličtině si můžete přečíst zde, já vám přináším překlad pouze části o SC:

AolTV: Měli jsme možnost zhlédnout pilotní díly nových seriálů připravovaných na podzim. Ještě nemůžeme napsat recenze (spousta věcí se před premiérou ještě dramaticky změní), ale přesto se s vámi chceme podělit o naše prvotní reakce.

Ryan: Nahrál to

Je to dobrý společník pro The Vampire Diaries a skvělý výkon Britt Robertson v hlavní roli.

Furlong: Viděl to

Tenhle pilot mě naprosto dostal a absolutně mě okouzlilo obsazení, historie kruhu a také fakt, že mám Britt Robertson (Lux!) zpátky ve své televizi.

Bentley: Viděl to

Není to nabité akcí a v podstatě to jen připravuje příběh na nadcházející sérii. Já Kevinu Williamsonovi věřím, takže jsem si jist, že nějakého toho vzrušení bude přibývat. Navíc třeba pilot Vampire Diaries byl docela příšerný a podívejte se na ně teď! Secret Circle toho hodně slibuje.

Harnick: Přeskočil to

Vůbec nejsem nadšený z toho, kolik se od toho předpokládá, ale vsadím se, že bych tento seriál miloval, kdybych byl na střední škole.

Prudom: Viděl to

Pro ty, kdo milují The Vampire Diaries bude TSC tou správnou volbou. Je to plné špinavých intrik a sexy mladých herců (někteří se snaží až příliš moc, ale dám jim pár epizod, aby se zlepšili). A spíš to víc připomíná The Craft než Charmed (pozn. red.: Tento film i seriál byli v České Republice vysílány pod názvem Čarodějky).

 

Phoebe Tonkin na 2011 Women In Film Crystal + Lucy Awards

Přináším malou fotogalerii Phoebe Tonkin, která se 16. června 2011 zúčastnila Women In Film Crystal + Lucy Awards v Beverly Hills.

 

Britt Robertson na twitteru

Ano, je to tak, už i Brittany Robertson (Cassie) si založila svůj účet na twitteru. Najít a „následovat“ ji můžete zde!

Své účty mají také Thomas Dekker (Adam) a Phoebe Tonkin (Faye).

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.