Articles from: Červen 2011

Secret Circle na Comic-Conu

Stejně jako každý rok proběhne i letos v americkém San Diegu festival Comic-Con International: San Diego. Tento rok se bude konat ve dnech 21. – 24. července, přičemž již 20. července pořádá společnost Warner Bros. speciální promítání, na kterém představí pilotní díly čtyř nových seriálů, mimo jiné právě i The Secret Circle.

Kromě tohoto speciálního promítání bude mít TSC v sobotu 23. července od 17:10 do 18:00 tamního času svůj vlastní panel. Účast potvrdili herci Thomas Dekker (Adam Conant), Britt Robertson (Cassie Blake), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain) a Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain, matka Faye) a všichni tři výkonní producenti (K. Williamson, A. Miller, R. Hatem). Tento panel bude pro návštěvníky Comic-Conu druhou a zároveň i poslední šancí vidět Secret Circle pilot. Po promítání budou mít návštěvníci možnost pokládat výše uvedeným účastníkům otázky.

Zajímavostí je, že TSC panel bude v místnosti 6BCF, tedy v té samé místnosti jako byl před dvěma roky první panel The Vampire Diaries. Tak snad tato místnost přinese Secret Circle alespoň takový úspěch jako TVD.

Tater Top Awards 2011

犀利士
tle=“Tater Tops 2011″ src=“https://www.secretcircle.cz/images/2011/06/Tater-Tops-20111.jpg“ alt=““ width=“560″ height=“315″ />

Na serveru E!Online se objevila anketa o Nejvíc očekávanou podzimní seriálovou premiéru. Nominovaných je sedmnáct seriálů a jedním z nich je právě i The Secret Circle. První dvě místa obsadily seriály The Ringer a The New Girl, TSC je momentálně na místě třetím.

Hlasovat můžete zde.

Photoshoot Thomase Dekkera

Britt na Annual Saturn Awards v Burbanku

23.6.  se konal 37. ročník Annual Saturn Awards v Burbanku, kde se objevila i Brittany Robertson (Cassie).

Phoebe Tonkin ve filmu

Phoebe Tonkin si nezahrála pouze v seriálech ale i (minulý rok) ve filmu Tomorrow When The War Began. Trailer a rozhovor s Phoebe o její roli ve filmu najdete dole.

PS: tento film si můžete stáhnout na servru ulozto.cz, já jsem ho viděla a přišel mi docela zajímavý.

Secret Circle startuje 15. září 2011!

Objevila se zpráva, že vysílání Secret Circle oficiálně odstartuje 15. září 2011 společně s Vampire Diaries. Tak si poznačte datum do svého kalendáře, ale hlavně nezapomeňte sledovat naše stránky, na kterých se objeví všechny důležité a zajímavé novinky o SC!

5 důvodů, proč si Secret Circle nenechat ujít

Stále jste se nerozhodli, zda začít sledovat Secret Circle? Do září je sice času dost, ale server Wetpaint vám možná pomůže s rozmýšlením. Zveřejnili totiž pět nejlepších důvodů, proč si v září na CW naladit právě Secret Circle.

 

1. Britt Robertson je zpátky na CW! Lux z Life Unexpected zazáří jako Cassie. Britt dokonce prozradila, že postavy nejsou příliš rozdílné. „Je dobré, že nemusím říkat „No, tak teď jsem úplně jiný člověk!“ přiznala pro  Zap2it . „Takže to lidi úplně neodzbrojí […], ale je to úplně jiné. Velmi nadpřirozené a vzrušující.“

2. Je to jako malá sestra The Vampire Diaries. Nejenže producentem Secret Circle je Kevin Williamson z TVD, ale také je to natočené podle knižní série od autorky The Vampire Diaries, L.J. Smith. Ikdyž v dohlednu není žadný upír (aspoň zatím ne), Secret Circle nabízí podobnou temnou atmosféru, strašidelnou hudbu a skvělou pastvu pro oči.

3. Nová holka kterou budete šíleně milovat – Phoebe Tonkin. Australská kráska si zahraje svůj americký debut jako zlá holka Faye Chamberlain. Phoebe vládne každé scéně, ve které se objeví a nebudete schopní od ní odtrhnout oči.

Read More

AolTV o Secret Circle

AolTV zveřejnila reakce na nové podzimní seriály a mezi nimi nechybí ani Secret Circle. Celý článek v angličtině si můžete přečíst zde, já vám přináším překlad pouze části o SC:

AolTV: Měli jsme možnost zhlédnout pilotní díly nových seriálů připravovaných na podzim. Ještě nemůžeme napsat recenze (spousta věcí se před premiérou ještě dramaticky změní), ale přesto se s vámi chceme podělit o naše prvotní reakce.

Ryan: Nahrál to

Je to dobrý společník pro The Vampire Diaries a skvělý výkon Britt Robertson v hlavní roli.

Furlong: Viděl to

Tenhle pilot mě naprosto dostal a absolutně mě okouzlilo obsazení, historie kruhu a také fakt, že mám Britt Robertson (Lux!) zpátky ve své televizi.

Bentley: Viděl to

Není to nabité akcí a v podstatě to jen připravuje příběh na nadcházející sérii. Já Kevinu Williamsonovi věřím, takže jsem si jist, že nějakého toho vzrušení bude přibývat. Navíc třeba pilot Vampire Diaries byl docela příšerný a podívejte se na ně teď! Secret Circle toho hodně slibuje.

Harnick: Přeskočil to

Vůbec nejsem nadšený z toho, kolik se od toho předpokládá, ale vsadím se, že bych tento seriál miloval, kdybych byl na střední škole.

Prudom: Viděl to

Pro ty, kdo milují The Vampire Diaries bude TSC tou správnou volbou. Je to plné špinavých intrik a sexy mladých herců (někteří se snaží až příliš moc, ale dám jim pár epizod, aby se zlepšili). A spíš to víc připomíná The Craft než Charmed (pozn. red.: Tento film i seriál byli v České Republice vysílány pod názvem Čarodějky).

 

Phoebe Tonkin na 2011 Women In Film Crystal + Lucy Awards

Přináším malou fotogalerii Phoebe Tonkin, která se 16. června 2011 zúčastnila Women In Film Crystal + Lucy Awards v Beverly Hills.

 

Britt Robertson na twitteru

Ano, je to tak, už i Brittany Robertson (Cassie) si založila svůj účet na twitteru. Najít a „následovat“ ji můžete zde!

Své účty mají také Thomas Dekker (Adam) a Phoebe Tonkin (Faye).

12

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.