Articles from: Listopad 2011

Video týdne #7

Dnešní video týdne se ponese v duchu spojenectví! Raději bych měla psát videa, jelikož jsem pro vás připravila menší nášup! Kdo z vás nemá rád The Vampire Diaries ať promluví teď nebo mlčí navždy! :D Předpokládám, že většina si upíry zamilovala a teď se vám ještě dostává pod kůži The Secret Circle! Prekérní situace, že? Jak už Elis v jednom z videí ukázala spojení TVD a TSC není zase tak těžká věc, takže proto jsem se rozhodla vám dnes přinést 3 videa, ve kterých jsou tyto dva seriály spojeny, nebo spíše postavy z těchto seriálů, abych byla přesná. V hlavních rolích Faye, Damon, Elena, Adam a Diana! Snad se vám videa budou líbit stejně, jako mě ;) Užijte si je! ;)Read More

Fotky z twitteru

Na fotkách je Phoebe Tonkin (Faye) a její kamarádka Claire Holt, kterou znáte jako Rebekah z The Vampire Diaries! Holky si vyrazily na výlet do Paříže a pořídily tam tyhle fotečky ;)

Rozhovor s Jessicou Parker Kennedy

Jess poskytla online magazínu myFanbase krátký rozhovor. Zde jsem ho pro vás přeložila ;)

1. Můžeš trošku popsat postavu Melissy? Můžeš jí klasifikovat jako dobrou nebo špatnou čarodějnici?

Melissa je vášnivá a jemná. Ona není zlá, ale přesně ještě nenašla místo v Kruhu, co se týče toho, jestli je dobrá nebo zlá. Má rozhodně neposlušnou stánku, ale na druhou stranu má dobré srdce. A jakmile se věci zkomplikují, ovládne je.

2. Co mohou fanoušci očekávat od tohoto záhadného žánru seriálu?

Mohou očekávat mnoho otázek. Pokaždé mám pocit, že na každém kroku najdeme něco o Cassie a minulosti našich rodičů, což vyvolává ještě více otázek. Spisovatelé dělají skvělou práci, udržují diváky v pohotovosti. Cítím, že seriál je plný napětí, romantiky a mnohých tajemství, která budou vyřešena.

3. Tvá postava je zcela nová v The Secret Circle, v knize neexistuje. Jak ses připravovala na tuhle roli? 

Když jsem byla teenager, moji kamarádi a já jsme byli posedlí filmem The Craft a myšlenkou, že bychom mohli být čarodějnice. Půjčili jsme si knihu kouzel z knihovny a kouzlili jsme. Brali jsme to opravdu vážně, takže myslím, že jsem se na tuto roli připravovala už dlouho dobu.  Read More

Spoiler od EW!

Chybí mi The Secret Circle. Nějaký spoiler by mi udělal šťastnější Díkuvzdání – Jako by nebyl Charlesův život více složitější – s blížícím se příchodem jeho matky – teď si to do města namířila jeho bývalá přítelkyně ze střední školy! Momentálně se vybírá obsazení do role Lauren, popisovanou jako strašidelnou ženu s temnou silou, která skrývá pod povrchem svou plachost. A všechno naznačuje, že nebude mít přátelský vztah s paní Meade.

 

Video týdne #6

A máme tu páteček a s ním přichází druhé video týdne s číslem 6! Jak se dalo čekat, tak nejen u The Vampire Diaries, ale i u The Secret Circle může dojít k nečekané a málo pravděpodobné lásce! Možná bych měla spíše mluvit o neopětované lásce. Proto vám přináším toto video ve kterém uvidíte příběh dvou postav, které byste si dohromady jen těžko představili ;)Britt ve filmu The Family Tree

Jak již Elis před měsícem psala, Britt si zahrála ve filmu The Family Tree. Kdo by chtěl vědět o čem film je, tak neváhejte a jukněte sem. Jinak dávám sem nějaký foto, abyste viděli, jak to Britt slušelo ;)

 

Phoebe v časopisech

Photoshoot Phoebe Tonkin

 

Britt a Phoebe

Flashback ve 12 epizodě!

Pokud sledujete herce The Secret Circle na Twitteru, možná jste zaregistrovali jednu informaci, kterou do světa vypustila Phoebe Tonkin.  Jedná se o to, že se konečně dočkáme prvního flashbacku (pohledu do minulosti)!! Jupí, jupí, jupí! Tento flashback uvidíme ve 12 epizodě. Můžeme jen hádat, co si pro nás producenti připravili. Snad už konečně uvidíme něco z té tragické nehody, která se stala před 16 lety. Nebo, že by jsme snad nahlédli do minulosti Johna Blackwella? No, necháme se překvapit ;)

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.