Articles from: Květen 2011

Recenze na SC z Hollywood Crush

Úžasná Michelle pro nás přeložila recenzi na Secret circle, kterou objevila na Hollywood Crush.

Po mnoha spekulacích a ještě více očekáváních CW konečně předvedlo trailer a promo klip nového projektu Kevina Williamsona „The Secret Circle“ a my jsme nemohli být VÍCE nadšení.

Trailer k seriálu, jež se bude soustředit na tajný coven čarodějnic, nám toho příliš moc neprozradil oproti pilotu, který nám poskytuje náhled na vzhled a dojem show. Zaprvé, vidíme hodně záběrů ohně (jako opravdu HODNĚ) a nějaké magické (doslova) scén mezi Britt Robertson a snovou co-star Thomasem Dekkerem. Trailer rovněž ukazuje, že zde budou síly dobra a zla a poskytuje rychlý náhled na každou z hlavních postav v akci.

Celou recenzi najdete v pokračování a anglicky si jí můžete přečíst zde. Read More

Thomas Dekker a Britt Robertson o TSC pro PopWrap

Thomas Dekker a Britt Robertson se bavili s newyorským PopWrap o napjatě očekávaném podzimním seriálu The Secret Circle.

Originál článku v angličtině si můžete přečíst zde, překlad je v pokračování.

Read More

Televizní novináři o pilotním dílu Secret Circle

Někteří televizní novináři měli možnost shlédnout pilotní díl Secret Circle. Web TheSecretCircle.Net vyzpovídal některé z nich na twitteru. Přináším vám tedy překlady jejich názorů na tento díl.

 

Tierney Bricker ze  Zap2It napsala na twitteru:

Pilot se mi vážně líbil, ale je to spíše zatím jen příprava na zbytek série. Gale, Phoebe, Britt a Dekker jsou skvělí. Také se mi moc líbila Shelley. Diana v knížkách nikdy nebyla moje favoritka, ale v pilotu se mi strašně líbí. Strašně moc.

 

Carina McKenzie ze Zap2It napsala:

Je to lepší než pilot the Vampire Diaries, ale hlavně jen připravuje na zbytek série. Na definitivní rozsudek je ještě čas. Shelley mi NAPROSTO připomíná Diannu Agron (pozn. red. : Quinn Fabray ze seriálu Glee). Gale Harold je daleko nejlepší část pilotu Secret Circle. Taky funguje skvělá chemie mezi Britt a Dekkerem.

Read More

Další výkonný producent SC

Richard Hatem (spolutvůrce a výkonný producent The Gates) se připojil ke Kevinu Williamsonovi a Andrew Millerovi jako další výkonný producent The Secret Circle. Včera večer to na Twitteru okomentoval takto:

Úžasná novinka! Začínám pracovat jako výkonný producent nové show Kevina Williamsona na CW „The Secret Circle“. Pilotní díl je opravdu cool a to, co bude následovat bude ještě lepší. Zůstaňte naladěni pro další informace…

Další poster

Promo fotky herců

Bouřlivý den Thomase Dekkera

Tom včera uveřejnil na svůj twitter fotku z natáčení Secret Circle. A nemohla jsem si odpustit nepřidat tady fotku, na které je Tom se svým „přítelem“ Chewbaccou. Posuďte sami-nejsou oba roztomilí?:)

Další promo fotka

SC prodloužený trailer

Na thesecretcircle.net jsem objevila úžasný!! prodloužený trailer na The Secret circle. Má okolo šesti minut.

Překlad bude doplněn během pár dní. Pravděpodobně během dnešního dne nebo zítřejšího. Podle možností.

MTV Hollywood Crush

MTV na svém webu zveřejnilo pět seriálů, kterých už se fanoušci nemohou dočkat.
1.místo: The New Girl (Fox)
2.místo: The Secret Circle (The CW)
3.místo: Apt 23 (ABC)
4.místo: Best Friends Forever (NBC)
5.místo: Ringer (The CW)

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.