Articles from: Březen 2012

Prodloužené promo video k 1×19 Crystal

Chris a Lucy

Pro všechny nespokojivce, kteří psali, že se jim fotky Chrise a Lucy zdají málo zamilované :)

Sneak peek k 1×18 Sacrifice

Jak je na tom sledovanost 1×17 Curse


Na Lucky se koukalo posledně 1,62 milionů, Curse si nenechalo ujít 1,74 milionů diváku. Menší nárust, aspoň něco.

Prodloužené promo video k 1×18 Sacrifice

Promo video k 1×18 Sacrifice

Stahujem #117


Týden zase utekl jako voda a nás dnes čeká další již 17. epizoda s názvem Curse. Vypadá to na velmi zajímavou epizodu tak doufám že se vám bude líbit.

Linky ke staženítohoto dílu najdete na našem fóru v download sekci, kterou neuvidíte, pokuď nejste registrováni. Za naprosto úžasné titulky budeme moci poděkovat serveru cwzone.cz.

Hudba bude doplněna na svém obvyklém místě. Pokud nevíte, jak přidat titulky, podívejte se na FAQ výše zmiňovaného serveru cwzone.cz. Kniha stínů bude také doplněna. O svů názor se můžete podělit na našem fóru

Jessica pro Glamoholic duben 2012

Již očekávané fotky z již zmiňovaného photoshootu.

Phoebe ve Vancouveru

SPOILER: Překvapení pro všechny


*John Blackwell není jediný čaroděj, který se vrátil z mrtvých před koncem první série. Zap2it potvrzuje, že Nick který byl utopen v páté epizodě se vrátí do Chance Harboru. Samozřejmě že nebude úplně stejný jako předtím, pro kterého jsme tak truchlili. Zdá se že smrt může kluka změnit v chlapa. „Jsme rádi, že bude Nick zpátky, ale nebude to už ta táž osoba, jakou byl Nick předtím.“ říká producent Andrew Miller. „Kruh bude překvapen, ale jeho nejbližší Jake a Melissa nebudou tento dojem sdílet, budou se hodně špatně vyrovnávat s jeho nepřirozeným návratem.“ dále Andrew doplňuje. Jsme zvědavi jak to bude s Jakeovým místem v kruhu a jak si budou jako bratři rozumět. Když Nick zmřel, byli všichni velmi zklamaní, no kdo čekal že nám producenti nachystají takovéhle překvapení. Tento článek zveřejnil server Zap2it. Nezapomeňte se o svůj dojem podělit v komentářích :) 

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.