12. Kompletní Kruh

Napsala Diana
d

Kruh je kompletní. Vždycky jsem o tom jen četla, a teď když je Cassie konečně ve městě, je to tady. Ale problém je Faye. Usiluje akorát o to aby Cassie vyděsila. Podpálila její auto, aby jí prý „vyzkoušela“. Oheň. Je tak bezohledná. Riskovala odhalení jen proto, aby nám dokázala, že dokáže Cassie ublížit.

Její pitomý test mě donutil přivést Cassie do našeho tajného domu. Neměla jsem na výběr. Museli jsme jí říct kdo ve skutečnosti je, předtím než se začne ptát na spousty otázek, a začala na sebe a na nás upozorňovat. Snažila jsem se jí všechny ty věci vysvětlit, klidně, jemně, ale pak se do toho vložila Faye a všechno zničila. Tak jak to dělá vždycky. Vybalila na ní najednou všechna fakta o tom, kdo jsme. To už bylo příliš. Vyděšená Cassie utekla pryč z domu. Adam nám pak řekl, že jí dohonil a ukázal jí kouzlo, aby ji přesvědčil. Samozřejmě že Faye k tomu pohodila komentář ve stylu „jak romantické“, ale já Adamovi věřím.

Když jsem pak našla později Cassie venku před loděnicí, vypadala velmi rozrušeně. Zeptala se mě na naše rodiče. Jak to, že jí její matka neřekla nic o magii? Jak to, že ničí rodiče nám o tom neřekli? Nevěděla jsem, jak mám odpovědět. Řekla jsem jí, že s naší mocí bychom mohli dokázat velké věci. Věřím v to, ale pochybuji, že to pro ni byla nějaká útěcha.

Najedno se spustila taková bouře, jakou jsem ještě nikdy v životě neviděla. A pak jsem uviděla Faye na konci mola, jak si v tom libuje. Stála tam sama v dešti a křičela kouzla. Bylo to, jako kdyby byla tou mocí pomatená. Běžela jsem k ní a křičela na ni, ať to zastaví. Ale nemohla. Vyvolala bouři, kterou nemohla zastavit. Ale najednou přišla Cassie která bouři zastavila. Všichni jsme byli překvapení, jak to dokázala, a myslím, že ona sama byla překvapená nejvíc. Ona je někdo, kdo může dát naší moci opravdovou sílu. I když ona sama říká, že nechce mít s čarováním nic společného, je s námi propojená. Patří ke kruhu.

One Response to: 12. Kompletní Kruh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *