Co nás překvapilo a co naopak ne v epizodě 1×12 Witness

Máme za sebou první flashbackový díl. Jak se vám líbil? Myslím, že byl velice zajímavý. Musím říct, že TSC je díl, od dílu lepší. Už jsem si ani u téhle epizody nekousala nudou nehty, což považuji za úspěch. Snad to tak půjde dál. Samozřejmě, tak jako vždy nás čekalo pár překvapení, ale také tam byly věci, které jsme čekali. Tady je pro vás souhrn věcí, které nás překvapili a které naopak nikoliv. Ovšem každý to vidí jinak, takže komentáře jsou vám otevřené ;)

CO NÁS NEPŘEKVAPILO:

  1. Záchranářské botky aneb Jake jako Mary Poppins – Jak si všichni jistě pamatujeme v 11. epizodě, zachránili Cassie a Melissu ze spárů ohně boty. Bylo to velmi matoucí a hned se rozjely debaty, komu asi tyhle super botky patří. No, já jsem tedy doufala, že se to jen tak nedozvíme anebo, že budou patřit nějakému novému obyvateli, samozřejmě i novému obdivovateli Cassie. Ale bohužel, ty bagančata patřili samozřejmě Jakeovi, který se rozhodl, že bude nová Cassiina chůva, jako by jich už neměla dost, že?
  2. Voldemort alias John Blackwell žije! – Kdo by to čekal. Samozřejmě, jak kniha, tak i spoilery nám napověděli, že si ďábelský tatík běhá po světě s ranečkem na zádech. Nebyla to tedy, až tak velká rána, když si to odkráčel hlavními dveřmi z lodi a zanechal po sobě jen v ohni tančící lovce čarodějnic. Samozřejmě, také nebylo překvapení, že Cassie neviděla jeho obličej, my ho, ale na rozdíl od ní už známe.
  3. Kam až klesneš Dawn? – To, že je Dawn hlavní manipulátorka to nikoho opravdu nepřekvapí, proto aby získala svou moc, udělá nejspíše opravdu všechno. Tentokrát si hrála před Ethenem na týranou chudinku a vyšlo jí to. Jak dlouho jí tyhle věci budou procházet? Tahle její posedlost po moci už je celkem unavující, od první epizody, totiž nedělá nic jiného, než, že jen prahne po tom, aby mohla dělat čáry máry.
  4. Znovuzrození milostného trojúhelníku – Jak je známo, Cassie je tak úžasná, že se kromě lovců čarodějnic musí vypořádat ještě s frontou, kterou na ní stojí kluci z Chance Harbor. Hlavní boj o kořist, ale zatím vedou jen Adam a Jake. Kdo ví, kdo tuhle bitvu o srdce temné čarodějky vyhraje. Každopádně si myslím, že to bude ještě hodně komplikované, navíc třeba i přijde třetí gladiátor, který se bude chtít bít o její srdce. No, uvidíme…
  5. Nepoučitelná Faye – To by bylo, kdyby Faye zase něco neprovedla. Ta holka se snad v každé epizodě dostane do maléru. Přitahuje zlý kluky, jako obří magnet, takže nebylo překvapení, když narazila na Calluma a vzala si od něj Purundengu. Faye, Faye, Faye do čeho ses to zase zamotala. No, nejspíš bude po možném tatíčkovi.

 CO NÁS PŘEKVAPILO: 

  1. Lhář, lhář Ethan – Páni, tedy musím se přiznat, že by mě ve snu nenapadlo, že Ethan bude strčen do krabičky k těm špatným lidem v Chance Harbor! A už vůbec by mě nenapadlo, že snad má něco společného s tím požárem před 16 lety. To bylo opravdu překvapení. Nejen, že je to tedy velký lhář, ale také vzal Charlesovi krystal, podrazil Dawn a všechno to stihl za jednu epizodu. Samozřejmě, s tímto překvápkem vyvstalo hned několik otázek. Proč byl ten den na té lodi a lhal o tom? Podrazil snad Kruh a spojil se s lovci? Doufejme, že se brzy dočkáme odpovědi.
  2. Lovci čarodějnic aneb masakr motorovou pilou – Největším odhalením večera byla samozřejmě informace o lovcích. Od začátku nám bylo vštěpováno, že požár, při kterém zemřeli rodiče našich teenagerů, byla strašlivá nehoda, kterou způsobilo to, že nespoutali Kruh. Byli tu samozřejmě teorie, že všechny zabil John, snad jako pomstu? Ale možnost, že by to udělali lovci čarodějnic, ta nějak jela mimo tuhle konspirační dráhu. Takže to samozřejmě, bylo překvapení, hlavně proto, že je vyloženě zmasakrovali a nechali je pohozené někde v nějaké umývárce, či co to bylo. Nejvíc mě, ale překvapila naivita Armstrongových, jak si mohli myslet, že je lovci nezabijí? Prý, když jim dají slovo, že nebudou čarovat, tak je nechají být. Bože, to je blbost do nebe volající. I vlk sliboval a jak to dopadlo, že?
  3. Bojovný medailon – Ostuda lovcům čarodějnic, jelikož je rozprášil na prach obyčejný medailon. Samozřejmě, až tak obyčejný být nemůže, ale tedy rozhodně bylo nečekané, že tahle malinká zašlá věcička nadělala z lovců fašírku. Na druhou stranu, zase tak cenný asi nebude, když ho Blackwell pohodil jen tak do kanálu. To, že ho pak Cassie šla hledat a našla ho, se dalo předpokládat. Kdo už četl synopsi k 15. epizodě, tak zjistil, že ho Blackwell bude chtít mermomocí zpátky. Nejspíš je tedy přeci jen důležitý.
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.