Televizní novináři o pilotním dílu Secret Circle

Někteří televizní novináři měli možnost shlédnout pilotní díl Secret Circle. Web TheSecretCircle.Net vyzpovídal některé z nich na twitteru. Přináším vám tedy překlady jejich názorů na tento díl.

 

Tierney Bricker ze  Zap2It napsala na twitteru:

Pilot se mi vážně líbil, ale je to spíše zatím jen příprava na zbytek série. Gale, Phoebe, Britt a Dekker jsou skvělí. Také se mi moc líbila Shelley. Diana v knížkách nikdy nebyla moje favoritka, ale v pilotu se mi strašně líbí. Strašně moc.

 

Carina McKenzie ze Zap2It napsala:

Je to lepší než pilot the Vampire Diaries, ale hlavně jen připravuje na zbytek série. Na definitivní rozsudek je ještě čas. Shelley mi NAPROSTO připomíná Diannu Agron (pozn. red. : Quinn Fabray ze seriálu Glee). Gale Harold je daleko nejlepší část pilotu Secret Circle. Taky funguje skvělá chemie mezi Britt a Dekkerem.

 

Danielle Turchiano ze seznamu deseti nejlepších pilotních dílů sezony 2011-2012 na serveru Made Possibly By Pop Culture. Secret Circle je na 9. místě.:

Už teď víte, ( a přiznejme si, že ta scéna v lese, kdy se kapky rosy vznášejí ve vzduchu je úžasná) že tenhle seriál vás donutí sedět na okraji vašeho křesla týden co týden se všemi zvraty a konflikty mezi postavami. Bude to typické teen drama desetkrát zesílené tím, že napřirozené síly jsou ve hře, ale potom také samozřejmě těmi, co se je snaží zastavit v poznávání jejich opravdových sil a těmi, co chtějí jejich sil využít. Je to metaforou pro potenciál, který má každé dítě, ale odehrává se na surrealistickém pozadí, které vám dovolí uniknout do jiného světa.

 

Vlada Gelman z TVline.com:

Včera jsem sledovala Ringer a Secret Circle. Na podzim se hlásím na pravidelné týdenní sledování obou těchto seriálů.  Holka, co v Secret Circle hraje Faye mi připomíná dřívější Cordelii Chase (pozn. red. : postava ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů). Je to ta zlá holka u které milujete, že jí nenávidíte a nenávidíte, že jí milujete.

 

KSite TV:

Pilot Secret Circle jsem si vážně užila a myslím, že hodně lidí si ho také užije. I přesto, že  jsem zaujatá na seriály CW začínající na S a končící na LE.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Televizní novináři o pilotním dílu Secret Circle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.