Synopse k 1×09 Balcoin

Už se objevila nová synopse k devátému dílu, který se jmenuje Balcoin. V pokračování najdete trošku jinak pojatou synopsi, která je ze serveru wetpaint.com, a také originální synopsi ;)

FAYE VYVOLÁVÁ POTÍŽE MEZI CASSIE A JAKEM – Cassie a Jake zkoumají její rodinu z otcovy strany, doufají, že objeví něco víc o jejím rodinném původu a proč má jinou moc než Kruh. Mezitím se Adam stává ochráncem Cassie, když Faye odhaluje, že by Jake mohl skrývat něco nebezpečného. Ve stejné době má Adam rovněž obavy, když do města přijíždí Melissy bratranec Holden a zachytí Diany pohled. Nějaký druh síly se staví mezi Charlese a Dawn, takže hrozí zničení jejich plánu.

Synopse z wetpait.com

Samozřejmě, každé dobrodružství potřebuje žhavého chlapce, kterým je nováček Jake. Zkoumají rodokmen jejího otce v naději, že najdou více informací o Cassiných silách, ale Faye není vůbec šťastná tím, že si budují vztah. Řekne tedy zbytku Kruhu, že se v Jakovi skrývá nějaké nebezpečí, což je příčina toho, že Adam začne ochraňovat Cassie.

Mezitím se  Melissy sexy bratranec Holden přivalí do města a začně dělat oči na Dianu, který pošle Adama do tizzy*.

Pokud jste přemýšleli, co se děje se středem starších Charlesem a Dawn, tak ti se blíží k moci ale něco možná zničí jejich plán. Postaví se konečně Charles šéfové?

*stav zmatku, úzkosti a vzrušení

Originální synopse

FAYE STIRS UP TROUBLE FOR CASSIE AND JAKE — Cassie (Britt Robertson) and Jake (guest star Chris Zylka) look into her father’s side of the family, hoping to discover more about her lineage and why she has powers separate from the Circle.   Meanwhile, Adam (Thomas Dekker) becomes protective of Cassie when Faye (Phoebe Tonkin) reveals that Jake might be hiding something dangerous from them.  At the same time, Adam’s equally concerned when Melissa’s (Jessica Parker Kennedy) cousin Holden (guest star Arlen Escarpeta) comes to town and catches Diana’s (Shelley Hennig) eye. A power shift forms between Charles (Gale Harold) and Dawn (Natasha Henstridge) that threatens to destroy their plan.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Synopse k 1×09 Balcoin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.