Spoiler TvGuide a E!Online

Můžete mi říct něco ohledně konce The Secret Circle prosím? Cokoliv co můžeme očekávat po pauze. – Vypadá to, že Melissa by se měla konečně dostat přes Nickovu smrt.  Je tu ale jeden problém. Její nová zamilovanost jí může dostat do pěkně nebezpečných situací. Ach mladá láska..

Nějaké další skvělé spoilery z The Secret Circle?  – Víte co by bylo skvělé? Kdybychom mohli vrátit v čase a strčit Jaka z lodi, aby se smířil s Cassie, nebo aby všem řekl o dítěti Johna Blackwella. Je to smutné, že jsme stále nedokončili náš stroj času. „Jake ví o existenci dalšího dítěte, ale vznik druhého potomka bude odhalena v pravý čas“ říká výkonný producent Andrew Miller. Fanouškové Jaka se nemusejí obávat, že neuvidíme jeho krásnou tvář. Je tu stále dost akcí, ve kterých se Jake objeví.

Řekněte nám něco ohledně postavy Graye Damona, který se objeví v The Secret Circle. – „Jeho postava je velmi nebezpečná a to z mnoha důvodů“ škádlí Miller.  „Je sebevědomý, arogantní a má jinou magii než jsme doposud viděli, jeden ze členů Kruhu se o něj bude více zajímat a to by mohlo být katastrofální pro ostatní“.

Budou někdy Adam s Cassie spolu? – Dobrá zpráva pro Adama a Cassie je tady: Výkonný producent Andrew Miller říká, že až se seriál vrátí v lednu, budou mezi nimi létat jiskry. Absence Jaka otevře nové možnosti. Špatná zpráva: Temná magie změní Cassiinu osobnost.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Spoiler TvGuide a E!Online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.