Spoiler: Co se stane na Halloween?

Tento článek se objevil na serveru wetpaint.com

Jste připraveni se bát, protože TSC Halloweenká velkolepá podívaná přichází. Pokud jste si mysleli, že hezká démony posedlá blonýnka a černý červ byli děsivé, nemáte ponětí co to je noční hrůza. Až do teď! Podívejte se na 4 nové spoilery z epizody „Masked“, která se bude vysílat 27. října!

1. Cassie pořádá Halloweenskou párty! Po všech dramatech, sexuálního napětí a blízké smrti, se Faye rozhodne, že je čas nakopnout Kruh, otevřít několik brewskis (pivo) a užít si zábavu. Přesvědčí Cassie k uspořádání Halloweenské párty a Cassie nečekaně souhlasí!

 2. Faye se snaží získat Jaka zpět! Každý ví, že Halloween je jen záminka proto, aby se se holky převlékly za sestřičku děvku, za ďábelskou děvku nebo za upíři děvku – takže obléct se jako čarodějnická děvka je totálně hloupé! Z Fayeina Halloweenského kostýmu jde všechno pryč, ve snaze získat jejího bývalého přítele Jaka zpět – ale bude fungovat její plán?

 3. Adam a Diana se dostanou do milenecké hádky! Adamův a Diany vztah je napjatý od té doby, co se Cassie zatoulala do města a oni se hádají se vším všudy uprostřed příprav na Halloween. Samozřejmě že Adam požádá Cassie o radu, jelikož setkání s ní jistě potěší Dianu.

4. Nebezpečná náhoda nabourá párty! Víte, že vaše párty je hit, když ji přijdou rozbít, ale může to být trošku otrava, když si řeknete, že rozbíječi jsou démoni, kteří se mohou nebo nemusí vás pokusit zabít. Jak z tohoto najde Kruh cestu ven?

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.