Rozhovor s Louisem Hunterem

Tento rozhovor poskytl dnes Louise pro Za2it.com.

Pozor Spoiler!!!! Upozorňuji, že v tomto článku se dozvíte jak to nebude nebo bude s Nickem!!! Pokud jste se ještě nepodívali na epizodu, tak by jste si tímhle rozhovorem zkazili okamžik překvapení, takže doporučuji si ho přečíst až po shlédnutí epizody ;)

Odkaz na originální článek je zde.

Tajemství je venku a Kruh je rozbitý. V dnešní šokující epizodě „TSC“ jsme se rozloučili s Nickem Armstrongem, klukem odvedle, který byl často bez trička a budižkničemu. Obrat byl zvláště zarážející, vzhledem k tomu, že Nick je oblíbená postava z románu L.J.Smith, ze kterého byl seriál adaptován… nehledě na to, že herec Louis Hunter se objevoval až do této chvíle ve všech promo materiálech.

Bohužel, pro fanoušky Nicka, toto není jedno z tisíce úmrtí, které se dá lehce napravit zázračným lektvarem nebo tím, že věříte na kouzla. Zap2it minulý týden mluvil s Hunterem a on potvrdil, že po natočení epizody „Slither“ si sbalil své věci.

Zap2it: Jak trvalá je Nickova smrt? Byl jsi ještě na place po natáčení této epizody?

 Hunter: Ne, hned po natáčení této epizody jsem opustil Vancouver. Měl jsem nějakou práci v L. A. a udělal jsem si trochu času, abych viděl kamarády.

Zap2it: Bylo těžké držet Nickovu smrt v tajnosti před fanoušky?

Hunter: Ne, tak docela. O smrti jsme nic nenaznačili, takže se mě na to nikdo neptal. Opravdu jsme tohle překvapení chtěli udržet v tajnosti. O show jsem nemluvil ani s kamarády. Nikdo to opravdu nevěděl.

Zap2it: Kdy jsi to zjistil? Copak ti Andrew Miller nebo Kevin Williamson zavolal a řekl “ Poslyš…“?

Hunter: Vlastně ne. Věděl jsem od začátku, že se snaží Nicka odepsat. Nevěděl jsem přesně, ve které epizodě ale věděl jsem, že to byla část plánu, že v určitém okamžiku první sezóny někdo půjde a že bych to měl být já. Nebyl to tedy šok, když jsem dostal scénář.

Zap2it: Vynaložili značné úsilí, aby to vypadalo jako, že se budeš držet kolem. Objevil ses na všech billboardech a na autobusových reklamách se zbytkem herců.

Hunter: Když nic jiného, tak tohle byla z toho všeho nejpodivnější část. Být součástí klíčového obsazení šesti hlavních postav a vědět, že budu zabit během první sezóny – to bylo zajímavé. Byl to divný pocit.

Zap2it:Pokud jde o poslední epizodu, ta byla velmi působivá. Hraješ démona a měl jsi intenzivní topící scénu.

Hunter: Byla to velmi náročná scéna. Do páté epizody jsem toho musel s postavou hodně udělat. Nick začal jako arogantní a trochu vzdálený a nechtěl, aby ho kdokoliv ovládal. Na závěr jsme chtěli předvést jeho silnou stránku tím, že bude ochotný nabídnout Smrtce sám sebe, aby tím zachránil svou lásku. On myslel jen na to, aby byla zachráněna dívka, do které byl zamilovaný. Myslím, že je to hezký způsob, jak říct Nickovi sbohem. Byl to velmi odvážný čin.

Zap2it: Jaké bylo točit utopení? Byla to skvělá příležitost pro tebe a Gala Harolda.

Hunter: Ve skutečnosti to byla opravdu legrace točit to. Byla to rychlovka. Myslím tím, že když jsem byl za hodinu a půl znovu suchý, myslel jsem si „Chlape, to byla legrace“ ale hádám, že se dá říct, že během scény to bylo trošku nervy drásající. Byl to mix mezi hraním a skutečným strachem. Předem jsem mluvil s Galem a řekl jsem mu: “ Poslyš, nedrž se zpátky. Jdi skutečně do toho“. Nemusíte tak moc umět hrát, když jste strčen pod vodou. Doopravdy jsem se cítil, jako bych vyčerpal vzduch, bylo to tak skutečné. Doufám, že to vypadá opravdově.

Zap2it:Po takovém vzrušujícím zážitku z hraní a při takové pozornosti tisku a fanoušků, bylo těžké se rozloučit?

Hunter: Samozřejmě, že bylo. Hlavně proto, že jsem se opravdu sblížil nejen s herci ale také s personálem. Stali jsme se rodinou a kromě toho jsem si začal zvykat na životný styl z natáčení a TV show. Probudit se v určitý čas, dělat určité věci během dne, vidět určité lidi každé ráno. Bylo to trochu divné, odpoutat se od toho všeho. Nechci si stěžovat ohledně odchodu, protože jsem zažil na place příjemnou dobu a jsem opravdu vděčný, že jsem se mohl podílet na pěti epizodách.

Zap2it: Vím, že v blízké budoucnosti není v plánu přivést Nicka zpět, ale zároveň s nadpřirozenými pořady přichází, vždy možnost, že se postava může vrátit zpět, jako duch nebo v minulosti. Měl bys zájem vrátit se jako hostující hvězda? Je to něco, o čem se diskutovalo?

Hunter: Určitě bych měl zájem. Miloval jsem práci s každou osobou, se kterou jsem spolupracoval ve Vancouveru, takže kdybych dostal šanci být v pořadu znovu, tak bych vůbec neváhal. Myslím, že se Nick vrátí zpět. Hádám, že tu ta šance je, a to zejména v případě, že show bude končit až za dvě, tři, čtyři sezóny, potom ano, možná v příštích několika letech bude možnost návratu. Přesto budu rozhodně dále sledovat show. Všichni dělají velice skvělou práci. Těším se, až se budu jako každý dívat na to, jak se všechno vyvíjí a jak to pokračuje. Moji přátelé a já jsme připraveni na čtvrteční „Secret Circle“ večery.

Zap2it: Nick byl rozhodně oblíbenec fanoušků v knižní sérii, tak jsem si jistá, že reakce fanoušků po dnešní epizodě bude velmi silná.

Hunter: V jistém smyslu si myslím, že tohle udrží ještě více diváků, kteří se budou zajímat, co se ještě změní, protože po této epizodě přijde taková lavina změn. Doufejme, že lidé změní názor, až zjistí, co přijde dál. Nevím, možná pokud budou fanoušci opravdu nenávidět fakt, že Nick je pryč a budou si opravdu nahlas stěžovat, vrátím se zpět dříve než později! U této show nikdy nevíte.

Příští týden se seznámíme s Nickovým bratrem Jakem (Chris Zylka). Jake se vrátí po delší době do Chance Harbor, aby se zúčastnil bratrova pohřbu. Můžeme očekávat, že žhavý starší kluk, se zdrží na nějakou dobu kolem – a samozřejmě se můžeme těšit, že ho uvidíme ve více než jedné romantické pletce.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Rozhovor s Louisem Hunterem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.