Rozhovor s Jessicou Kennedy o epizodě 1×05

Článek obsahuje spoiler! Jessica Parker Kennedy poskytla serveru HollywoodLife.com menší rozhovor, ve kterém mluví o očekávající epizodě 1×05 Slither.

Teď, když je Melissa posedlá Heatheriným malým démonem, řeší zbylých 5 členů Kruhu, jak ho z ní vyndat, bez příliš velké škody.

Jessica říká, že tato týdenní epizoda změní všechno, včetně Melissiny budoucnosti s Nickem.

Melissa si připadá vůči partě mizerně, připouští Jessica. Je to pro ní velký test a je tam dobrý „oblouk“ pro její charakter. Myslím, že způsob jak se s touto situací vypořádá je překvapující. Je to velmi výmluvné z hlediska jejích citů k Nickovi.

Ano, pojďme mluvit o Nickovi. Jessica vtipkuje, že Nick má „image Jamese Deana“ avšak ukazuje se, že dva mohou mít společného mnohem víc, než jen vzhled a sdílnou náklonnost pro kožené bundy.

Fanoušci jsou plní spekulací, jestli Nick bude zabit během této epizody. To způsobily nově vyšlé promo fotky na kterých je Nick nahrazen Chrisem Zylkou jako Jakem, který se poprvé objeví 20. října v epizodě s podezdřelým názvem „Wake“ (překl. smuteční slavnost)

Když věci skončí pro Nicka jiným směrem – a tím „jiným“ myslím doslovně šest stop pod – bude moct Melissa počítat s podporou její kamarádky Faye. Vím, co si myslíte: Faye je totální mrcha a hrozná kamarádka.. Souhlasím, ale přestože jsou odlišné, Melissa a Faye mají skutečný vztah, říká Jessica.

Odkaz na originál článku zde.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.