Rozhovor s děvčaty z TSC

Naše čarodějnická děvčata poskytla rozhovor pro TeenVogue. V rozhovoru holky prozradily, jaká je jejich oblíbená kapela, oblíbený film apod.

BRITT ROBERTSON

Jakého návrháře/butik máš ráda? Alexandru McQeen a Rag and Bone

Jak bys popsala svůj osobní styl? Elektrizující, holčičí, bohémský, klučicí. Věřte nebo ne, všechny výše uvedené!

Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš ve skříni? Mám tam právě teď opravdu skvělé bundy. Právě jsem si pořídila útulný obrovský kabát. Je tak silný a teplý. Oh! A další skvělý kabát. Tenhle je o něco praktičtější a lehký – modrozelená (oblíbená barva!) Nanette Lepore kabát. Je to krása!

Bez jakého kosmetického produktu nemůžeš žít? Phoebe Tonkin, má báječná spolubydlící, objevila tento nový produkt, který se jmenuje „Face Food“ je to zvlhčovač, který vyživuje. Opravdu chrání mojí pokožku!

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Ráda bych, aby se člověk uměl transportovat. Schopnost být kdekoliv a kdykoliv.

Jaká je tvá oblíbená kniha? Právě jsem dočetla Moneyball a mám zcela nový pohled na baseball a zvláště na „the underdogs“. Lidé, kteří udělali hodně i z mála! Pevná životní lekce! Také, pro milovníky psů The Art of Racing in the Rain. Nejlepší kniha, kterou jsem měla tento rok v ruce.

Jaký je tvůj oblíbený film? Vím, jsem v tomhle trošku pozadu, ale nedávno jsem viděla Warrior a byla jsem tím filmem zcela unesena, ten scénář a úchvatné výkony. Zcela nedoceněný!

Jaká je tvá oblíbená píseň/kapela/album? Zbožňuji nové pilotní album Blind. Je to moje oblíbená kapela a každá píseň z jejich nového CD stojí za poslech!

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Friday Night Lights! Nevadí mi, když to skončí, jelikož vlastním 5 serií na DVD.

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? X Factor. Pronásleduji Simona, kdekoliv se má objevit.  Jsem také posedlá Rachel Crow a horoskopy!

PHEOBE TONKIN

Jakého návrháře/butik máš ráda? Zara, Alexander Wang a Lover.

Jak bys popsala svůj osobní styl? Pohodlný a jednoduchý.

Bez jakého kosmetického produktu bys nemohla žít? Používám kokosový olej na vlasy a tělový olej.

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Aby bylo možné létat. Nesnáším létání letadlem.

Jaká je vaše oblíbená kniha? Lolita a The China Study.

Jaký je tvůj oblíbený film? Miluji Pretty Woman a viděla jsem Warrior a myslím, že byl skvělý.

Jaká je vaše oblíbená písnička/skupina/album? Radiohead a The Black Keys.

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Přátelé mám nejraději. V Británii jsem sledovala verzi The Office.

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? Scrunchies! Kupuji je v každé barvě.

 SHELLEY HENNIG

Jakého návrháře/ butik máš ráda? Kimberly Ovitz, Alc,Smythe a Isabel Marant. Nikdy nemůžete nic pokazit Zara nebo Also. George Esquivel dělá naprosto úžasné boty.

Jak bys popsala svůj osobní styl? Zeptala jsem se Thomase Dekkera, který se mnou pracuje v pořadu, aby popsal můj osobní styl. Vídí můj styl takto: Uvolněná atmosféra jako v 60 letech. Džíny místo šatů, klobouky místo šperků.

Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš v šatníku? Koupila jsem si opravdu super klasický zlatý Givenchy náramek, ale abych byla upřímná, jsem docela posedlá legínami a tepláky.

Bez jakého kosmetického produktu bys nemohla žít? Bez mého třešňového lesku od Nivea.

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Aby bylo možné cestovat v čase. Nejlépe do 60. nebo 70. let, ale né do budoucnosti. Věřím, že tím by se věci komplikovaly.

Jaká je vaše oblíbená kniha? Čtu teď Lauru Hillenbrandovou, ale moje první oblíbená kniha byla, Are You There God It´s Me Margaret od Judy Blumové.

Jaký je tvůj oblíbený film? Můj oblíbený film je Closer a Love Story, ale nemůžu se dočkat Happy Feet 2.

Jaká je vaše oblíbená písnička/skupina/ album? Vlastně já miluji soundtrack k TSC, ale moje oblíbená kapela je Bootstraps. Má oblíbená písnička je od Whitney Houston „I Will Always Love You“, protože můj bratr mi jí zpíval, tak hlasitě, jak mohl. I když mi to vadilo, je to moje oblíbená vzpomínka.

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Perenthood. Miluji sledovat Monicu Potter a Sarah Ramos. Jsou tak bláznivé, talentované a krásné. Jejich zobrazení vztahu matka/dcera je tak neuvěřitelný! Také jsem posedlá American Horror Story!

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? Hraní Super Maria na mém Nintendu. Nemůžu ani říct, kolikrát jsem porazila Bowsera.

JESSICA PARKER KENNEDY

Jakého návrháře/butik máš ráda? Kooples, Herschel, Michael Kors a Haute Hippie

Jak bys popsala svůj osobní styl? Mám ráda nadčasové a klasické kusy, které jsou moderní a zajímavé.

Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš ve skříni? Právě teď je to můj kašmírový svetr Mark and Spencer. Je tak příjemný a přitom stále elegantní.

Bez jakého kosmetického produktu bys nemohla žít? Bez mého sprchového gelu od Soap and Glory. Je opravdu jemný k mé kůži a vážně úžasně voní!

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Nesnáším vaření, ale miluji jídlo. Chtěla bych být schopná vyčarovat chutné a zdravé jídlo, tím že zavrtím nosem.

Jaká je vaše oblíbená kniha? Právě teď čtu Water for Elefant od Sary Gruen a má oblíbená kniha je The Red Tent od Anity Diamant.

Jaký je tvůj oblíbený film? Můj oblíbený je Fried Green Tomatoes a nedávno jsem viděla Warrior a Drive.

Jaká je vaše oblíbená písnička/skupina/ album? Mé oblíbené kapely jsou Radiohead a Led Zappelin a vůbec nejoblíbenější album je Amnesiac od Radiohead. Právě teď nemůžu přestat poslouchat The Dead Weather, Florence a nové album Ceremonials od The Machine.

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Můj oblíbený je Six Feet Under a právě teď koukám na Breaking Bad.

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? Jersey Shore! Nemůžu si prostě pomoct!

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.