Rozhovor s Chrisem Zylkou pro AolTv

Chris Zylka včera poskytl rozhovor serveru AolTv.com. V rozhovoru se dozvíte např., proč Jake nenávidí město nebo jaký bude jeho vztah s Cassie. Chris nám taky samozřejmě nezapomněl objasnit jeho vztah s Nickem. No a v neposlední řadě nám pověděl něco o vztahu Jaka a Adama.

AolTv: Ve tvé debutové epizodě minulý týden, jsme viděli, jak se Jake zapletl s nějakými docela pochybnými postavami, můžeš nám říct, jak se zapletl s lovci čarodějů?

Chris Zylka: Odešel z města před 2 lety, hledal sám sebe a hledal nějaké odpovědi na to, proč byli oba jeho rodiče zabiti. Nenávidí město, protože si myslí, že to je všechno vina města –  vina každé čarodějnice v Chance Harbor. Přišel na to skrz lovce čarodějnic a skrz Isaaca, to je ten muž, kterého jste s ním viděli v konečné scéně. Myslím, že spolu mají vztah otec – syn. Jake nikdy nedostal příležitost s jeho vlastním otcem. Chce pomstít smrt jeho rodičů a nejlepší způsob jak to udělat je, být jedním z lovců čarodějnic.

AolTv: Je Kruh právě teď opravdu jeho hlavní cíl, nebo hraje trochu dvojitého agenta?

Chris Zylka: Myslím, že lovci mají právě teď jen jeden cíl a ten je, že půjdou po dětech z Chance Harbor.

AolTv: Mezi Jakem a Cassie je nepopíratelná chemie, uvidíme nějaký vývoj v nadcházejících epizodách?

Chris Zylka: Ta chemie tam rozhodně je, to se nedá popřít že? On jí udeří do zvláštního místa a ona ho taky udeří do zvláštního místa. On vyloží všechny karty na stůl a řekne jí to, tak jak to doopravdy je. Ona mu zase ukáže lítost a dá mu příležitost pro nový start. Cassie je člověk, který nemusí nutně znát jeho minulost, stačí jí, jak ho vidí teď.

AolTv: Je jasné, že Adam je žárlivý a má potíže se vztahem Jaka a Cassie, jedná se tam mezi nimi o nepřátelství z milosti, uvidíme nějaký pokrok?

Chris Zylka: Myslím, že Adam je ten, kdo po celou dobu držel po spolu Kruh a bude ho tedy příliš chránit. Ztratil mámu a jeho otec je alkoholik. Myslím, že on hraje otce Kruhu, on vždycky hraje mužskou postavu, jelikož nikdo jiný nemůže. Myslím, že nese, všechny břemena – nebo se snaží – uvnitř Kruhu. Každý problém, který přijde do města nebo, který má samotný Kruh. Vidíte, že je nosí na svých ramenech více než ostatní –  a neřekne ani slovo. Adam se tedy cítí trošku ohrožen příchodem Jaka. V podstatě teď, jsou dva býci v Kruhu, kteří na sebe zírají. Nakonec dojde ke srážce a uvidíme, co se stane.

AolTv: Měl jsi další scénu nebo záběr s Galem Haroldem? Charles zjevně hluboce cítí vinu za Nickovo zabití, který vedl k nešikovnému setkání v tvé první epizodě.

Chris Zylka: Bohužel jsem neměl to potěšení natáčet znovu s Galem. Ovšem kdykoliv jdu na plac, cítím jeho přítomnost. (smích) On je báječná a úžasná osoba. Doufám, že předtím než odejdu, dostanu poslední šanci si s ním zahrát.

AolTv: Můžeš nám říci něco ohledně Jakova vztahu s Nickem, a jaký měli vzájemný vztah?

Chris Zylka: On a jeho bratr si nerozuměli, navzájem se nenáviděli, pokud chcete dokonce jít až, tak daleko. Musel mít nějakou nenávist, když odešel a nechal Nicka samotného s jejich tetou. Ale myslím, že v sobě trochu vidí Nicka a možná si dokonce přeje, aby byl více jako Nick, ve smyslu, že Jake neskrývá své pocity (na rozdíl od Nicka). Nick je Jake a Jake je Nick. Nick se uzavíral do sebe, zatímco Jake chce, aby svět viděl, jak moc se zlobí.

 

 

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Rozhovor s Chrisem Zylkou pro AolTv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.