Otázka #2 Kdo je nejhorší rodič?

Charles – Charles nezastavil spoutání Kruhu, i když věděl, že to znamená nebezpečí pro jeho dceru. Myslel jen na sebe, aby měl zpátky svou moc! Sobec! Bez mrknutí oka zabil Amelii. Jedna vražda mu nestačila, takže odvedl špinavou práci znovu a zabil Nicka! Aby toho nebylo málo, očaroval Jane paměťovým kouzlem, které ale nefunguje podle představ. Což nás přivádí k tomu, že si bude moct udělat možná třetí zářez, pokud to s Jane dopadne špatně. 

Dawn – Dawn, to je taky perlička. Ráda by taky svou moc zpátky, takže kuje s Charlesem pikle. Spoutání Kruhu se také neobtěžovala nijak zastavit. Zabila Henryho s takovou grácií, že to ani není možný. Zmanipulovala Charlese, aby zabil Nicka. No, celkově je to velká manipulátorka. Využívá všechny okolo včetně Charlese. Navíc jestli obdivovala Johna, což byl nebezpečný chlápek, bůh ví, co se od něj Dawn všechno naučila. 

Ethan –  Náš věčně opilý tatínek se ještě nijak extra neprojevil. Snad jediné co nám pořádně ukázal, jsou ty jeho alkoholické sklony. K dobru ani nepřidá fakt, že způsobil rozchod Diany a Adama. 

Amelie Amelii jsme viděli pouze v první epizodě The Secret Cirle, ale Cassie se o ní několikrát zmiňovala, takže jsme si mohli udělat představu o tom, jaká byla. Amelie se snažila ochránit svou dceru tím, že jí odvezla z Chance Harbor, bohužel to se jí nepovedlo. Tajila před Cassie, že je čarodějnice a neřekla jí nic o jejím otci. Zachránila Heather před smrtí tím, že v ní spoutala démona, který se do ní dostal. Heather také řekla, že chtěla zabránit tomu, co se stalo před 16 lety, což tedy rozhodně nebyla lehká záležitost. No a bohužel se jí to nepovedlo.

John – O Johnu Blackwellovi toho zatím moc nevíme, ale stačí nám to, že to byl velmi nebezpečný muž. Podle náznaků to vypadá, že on mohl za požár před 16 lety a tím pádem i za smrt ostatních. Samozřejmě, ještě je tady to další dítě, což znamená, že byl Amelii nevěrný, tedy pokud tu dobu spolu vůbec byli.

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.