Obrátí se Cassie k ďáblu?

Je pondělí a už tedy uplynuly 3 dny od poslední epizody The Secret Circle v roce 2011, která nesla název Balcoin. Přinesla spoustu překvapení a hlavně vyvstalo hned několik otázek. Nebudu je zde všechny jmenovat, jelikož kdo viděl tento překvapující díl, ví o čem mluvím. Samozřejmě, producenti si pro nás připravili i jednu nečekanou bombu, ale o té, až v jiném článku.

V tomto článku, bych se chtěla zabývat pátráním, které Cassie podnikla, aby zjistila nějaké informace o svém taťkovi. Kdyby, tak Cassie věděla, to co jsme věděli my, tak by rozhodně pátrat nechtěla. Ovšem ona o svém otci nevěděla nic, nevěděla ani, že Ethan nebo Jake o něm něco vědí (Samozřejmě i Dawn a Charles).

Proto princezna Cassie hledala, hledala a hledala. Nemusela hledat za sedmero horami a sedmero řekami, stačilo se juknout doma na Google, ale ani tento zázračný prohlížeč jí nedal odpověď. Naštěstí tam kde je princezna je i šlechetný princ. V našem případě princ Jake, který Cassie ukázal, že mapa, kterou dostala skrývá tajnou stránku na které je rodokmen jejího otce. Cassie z toho byla nadšená, konečně se objevilo něco o jejím otci. Zjistila, že pochází z rodu Balcoin, no není to paráda?? Bohužel pro ni není a brzy se jí úsměv z tváře vytratí. Samozřejmě se vytratil v té chvíli, kdy jí její šlechetný princ oznámil, že její předkové byli zrůdy a že má v sobě takovou moc, která jí může přeměnit v ďábla. Teď už to jako paráda tedy nevypadá.

Musím říct, že to byl i nebyl šok. Samozřejmě, všichni jsme věděli, že její otec nebyl zrovna dobro samo, ale ďábel? Já teda nevím, jak to chodí, ale předpokládám, že potlačit tu ďábelskou stránku bude celkem makačka. Přeci jen, když Melissu posedl démon, moc se uvnitř bránit nemohla. Tohle je, ale o hodně horší než nějaký démon. Jak se s tím Cassie asi vypořádá? Nechá se pohltit temnotou nebo bude bojovat? A co bude s Kruhem pokud přejde na špatnou stranu? Přeci jen, jestli se přidá k temnotě, tak bude trošku riziko mít jí v Kruhu. Nebude se jí moct dát věřit a podle mě nebude chtít dělat nějaké dobré věci, spíše naopak. No uvidíme, jak se s tím Cassie popere. Musím, ale říct, že má tedy tahle malá blondýnka v ringu pořádného soupeře.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.