Oblíbený strašidelný film Jess

Samozřejmě MTV nezapomnělo ani na Jessicu Parker Kennedy a zeptalo se jí, jaký je její oblíbený strašidelný film. Jmenovala hned dva!

„Miluji Sirotčinec, protože jeho  koncept je tak super a příběh je vyprávěn velmi zajímavým způsobem. Je to film, který je strašidelný, ale na konci budete brečet. Je to jeden z nejtragičtějších filmů, co jsem kdy viděla, a je opravdu srdcervoucí a děsivý zároveň. Tento film je krásný a úžasný snímek.“

The Strangers, je  na druhou stranu dobrá staromódní děsivá zábava. Je to velmi dobře udělaný thriller. Je to ten druh filmu, který vás nutí křičet nahlas. Viděla jsem to dvakrát. Nejvíc jsem se bála, když jsem byla doma sama a myslela jsem si, že jsou tam jiní lidé. Ve filmu jsou tři lidé…s maskami..a mají nože. Nejlepší a nejhorší část je, že jsou ledově klidní a nezjistitelní. Odejdete z místnosti na minutu nebo dvě, a když se vrátíte, váš mobilní telefon hoří v krbu. Nejvíce děsivá část pro mě je, když hraje na gramofonové desce hlasitě písnička, která pak začne přeskakovat a škrábat. Nejděsivější věc jakou jsem kdy slyšela!“
*A opět pro ty, co tyto filmy neznají, více info v pokračování.
Sirotčinec – obsah:
Laura koupila sirotčinec, ve kterém strávila své dětství, a spolu se svým manželem ho chtějí opravit a znovu otevřít pro nemocné a invalidní děti. Toto nové prostředí však probouzí u jejich syna zvláštní představivost, ale je to jen představivost? Oblíbené hry s neviditelnými kamarády začnou rodiče znepokojovat. A když při jedné z her syn záhadně zmizí, Laura neváhá a požádá o pomoc skupinu parapsychologů. Záhadu, kterou je dům obklopen, musí za každou cenu odhalit.
The Strangers (Oni) – obsah: 
O tom, co se 11. února 2005 událo v chatě rodiny Hoytových, stále nemáme tak docela jasno. Pro Kristen McKay (Liv Tyler z trilogie Pán prstenů) a Jamese Hoyta (Scott Speedman z filmu Underworld: Evolution) mělo jít o slavnostní večer stranou od ostatních v opuštěném domě, patřícím jeho rodičům. Ale poté, co odejdou z oslavy kamarádovy svatby a vrátí se do ní, nic šťastnému páru nevychází. A k tomu se ve čtyři hodiny ráno ozve klepání na dveře a za nimi zvláštní hlas.
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

2 Responses to Oblíbený strašidelný film Jess

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.