Nový obyvatel Chance Harbor

E!Online uveřejnil 13. října na svém serveru tuto novinku, která se týká nového obsazení v TSC.

A je to tady! Další nový obyvatel Chance Harbor. A kdo je tím novým vyvoleným? Virbl prosím! Vítězem se stává Arlen Escarpeta.

Arlen Alexander Escarpeta se narodil 9. dubna 1981 v Belize, Střední Amerika. Je nejvíce známý z role Sama Walkera ze seriálu American Dreams. Dále jste ho mohli vidět ve filmech jako Pátek třínáctého, Privileged, Brotherhood, Nezvratný osud 5 atd.

Arlen si zahraje roli Holdena, kterého poprvé uvidíme v deváté epizodě. Holden je chytrý, zábavný a dobře vypadá. Kvůli své minulosti je silný, jak navenek, tak uvnitř sebe samotného.

Ovšem největším překvapením je, že Holden není jen tak nějaký nový obyvatel Chance Harboru ale je to i bratranec Melissy.

No, tak jsem tedy zvědavá, co přinese příchod Holdena do Chance Harbor. Myslím, že můžeme předpokládat, že se určitě nevrátil jen tak ;)

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.