Kevin Williamson pro PopWrap

Scénarista a producent Kevin Williamson poskytl rozhovor pro server PopWrap. Mluví v něm především o seriálu The Vampire Diaries, ale na konci rozhovoru zmiňuje i Secret Circle. Výborný překlad je prácí Veroly ze stránky The Vampire Diaries .

 

Má další otázka. Myslíte si, že 2. série TVD byla tak hodně zaměřená na čarodějnictví právě díky „Secret Circle?“

Ne. Do natáčecího procesu kolem „Secret Circle“ jsem se dostal až ke konci 2. série TVD, kdy už byly děje obou seriálu vymyšleny. U čarodějnic hrozí vždy nebezpečí v tom – když tohle kouzlo dokáže tohle, tak tamto silnější kouzlo dokáže ještě víc! Musíte jejich moc nějak limitovat. Pravidla čarování musí být přesná a jasná, jinak se kouzlo lehce zvrátí. Musíte být opatrní a nemůžete si s nimi jen tak nedbale pohrávat. O tomhle tématu bych nerad psal nějak povrchně. V našem seriálu se snažíme, aby vše vypadalo reálně, složitě a chytře, ale rozhodně ne pohodlně.

Co vás tak přitahuje na „Secret Circle?“

(povzdechy) Brittany a Thomas Dekker jakou vážně dobří! Byl jsem šokován, protože on se o seriály moc nezajímal, tím méně o ty na CW.  Je to nezávislý, bizarní filmový hrdina – ale Thomas se do tohoto seriálu vážně skvěle hodí. Musím říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. A když se spolu sejdou Thomas a Brittany, tak to neuvěřitelně jiskří. Je to zábava.

Celý rozhovor v angličtině si můžete přečíst zde, v češtině potom zde.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.