Joseph John Lando alias John Blackwell

Kdo doufal, že se v seriálu objeví John Blackwell, ten se dočkal. John se chystá do Chance Harbor a můžeme čekat, že se vší parádou.

Do role tohoto záhadného, temného, skoro až ďábelského otce byl obsazen herec Joe Lando. Blackwell je popisován jako vůdčí typ, tajemný a mocný čaroděj s mnoha nepřáteli. Poprvé ho přivítáme v Chance Harbor v 15. epizodě, která nese název „Return“. John bude tvrdit, že je jiný člověk a rozhodl se chránit Cassie a její Kruh. No, uvidíme, jestli tomu tak opravdu bude. ;)

Tento americký herec se narodil 9. prosince 1961 Prairie View v Illinois. Můžete ho znát ze seriálu Doktorka Quinnová. Zahrál si také v seriálu One Life To Live, také se objevil v malé roli ve filmu Miluji tě k smrti. Dále se objevil například v seriálech JAG, Wildfire, Melrose Place, Summerland apod.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.