Je John Blackwell přítel nebo nepřítel?

Zvedněte ruku, pokud se nemůžete dočkat návratu Johna Blackwella do Chance Harbor! Bude to nezapomenutelný okamžik, až se půjde projít s Cassie a řekne jí „Cassie jsem tvůj otec“. Ovšem jsme ale na vážkách, můžeme totiž našemu nejdražšímu tatínkovi důvěřovat? Nemá sice v záznamu incident ohledně požáru na lodi, ale znamená to, že už nepatří mezi podezřelé, že?

Jak asi naloží s jeho příchodem čarodějky z Chance Harbor? Někteří lidé tvrdí, že je to nejčestnější občan, který chce uzavřít mír s lovci čarodějnic, a jiní říkají, že je to chladnokrevný zabiják, který má slabost pro medailony. Upřímně řečeno je těžké předpovědět, co má tento dlouho ztracený tatík za lubem.

Co si myslíte vy? Myslíte si, že se John Blackwell stane spojencem a rádcem Kruhu, nebo se ho pokusí zničit? Komentáře jsou vám otevřené, tak vyjádřete svůj názor na našeho nového tatíka! ;)

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

2 Responses to Je John Blackwell přítel nebo nepřítel?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.