Jaký je Thomasův oblíbený strašidelný film?

Halloween je za dveřmi, a tak se MTV zeptalo Thomase Dekkera jaký je jeho oblíbený strašidelný film. Jeho odpověď byla jednoznačná – Poltergeist!

„Poprvé jsem ho viděl, když mi bylo osm a absolutně mě vyděsil. Když JoBeth Williams spadla to bazénu kde bylo tucet hnijících mrtvol, které se pohupovaly hned vedle ní. To mě vyděsilo tak, že jsem rok neplaval v bazénu. Dokonce ani za denního světla! Myšlenka toho, že se v úplně normální předměstské čtvrti může skrývat tajemství, tak temné a strašné. Můžete si představit, že se to děje vám bez ohledu na to, kde žijete. Nakonec skvělá věc ohledně Poltergeista je, že může úplně potěšit hororové fanoušky jako jsem já. Ale rozsvícené světlo bude nejlepší pro ty, co mají slabé srdce nebo jsou přecitlivělí.“

*Pro ty co neviděli tento horor, v pokračování je jeho obsah a zajímavosti. 

 

Obsah: Poklidný život jedné kalifornské rodiny naruší síly z onoho světa, které se zabydlí v jejím domě na předměstí. Zpočátku jsou vetřelci jen dva, ale brzy se celý dům změní ve strašidelný zámek. „Návštěva“ se v žádném případě nechová přátelsky – a naší nešťastné rodince nejspíš nezbude nic jiného, než co nejrychleji vyklidit pole, aby nepadla za oběť přízrakům. Poltergeist je fascinující, hrůzostrašná a hlavně dynamická podívaná, která vám naočkuje koňskou dávku napětí.

Zajímavosti:

  • Chicago Film Critics Association zařadila film mezi 20 nejstrašidelnějších filmů všech dob.
  • Běžný překlad německého slova Poltergeist je „dunící duch“.
  • Film se přiřadil k dalším městským legendám. Podobně jako o filmu Vymítač ďábla vznikly pověsti, že snímek je prokletý. Jedním z důvodů byl také fakt, že nedlouho po premiéře byla zavražděna představitelka vedlejší role Dominique Dunne.
  • Při natáčení hororové trilogie byly použity skutečné lidské kosti. Právě to prý rozezlilo duchy zemřelých natolik, že během pár let sprovodili ze světa čtyři herce, mezi nimi také dvanáctiletou Heather O´Rourke, která si zahrála ve všech třech dílech.

Zajímavosti a obsah jsou ze serveru csfd

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.