Jak moc zasáhla Nickova smrt/vražda Charlese?

Scéna, kde Charles topil Nicka, byl jeden z nejsilnějších okamžiků, který jsme doposud v seriálu viděli. Mluvili jsme s výkonným producentem Andrewem Millerem o tom, co znamená obzvlášť pro Charlese Nickova smrt. Miller nám řekl, že v nadcházející čtvrteční epizodě nám bude poskytnut nový pohled na povahu Charlese.

„Bude ohromné ho ve čtvrteční epizodě sledovat“ říká Miller. “ Gale je zcela jasně nadaný herec. Viděli jsme, jak Charles v první epizodě chladně zavraždil Cassinu matku. On byl sotva na dně z toho, že jeho dřívější přítelkyně uhořela. S Charlesem jde ruku v ruce příšerné zlo, které můžete vidět v první epizodě, ale na druhé straně můžete vidět zoufalství, dětinskou bolest a utrpení, když se zabývá tou hroznou věcí, kterou teď udělal. “ říká Miller. “ Jeho pravá povaha leží někdo mezi tím“

Nickova smrt bude mít rozhodně nějaký důsledek na zbývajících pět čarodějů Kruhu, ale Miller říká, že následky pro Charlese a Dawn budou horší. “ Způsob, jakým se Charles zabývá Nickovou smrtí, se bude lišit od toho, co se očekává, co očekává Dawn a rozhodně co od něj očekáváme my.

Co se týče tajemství Charlse a Dawn od jejich 16 let, Miller slibuje, že nebudeme čekat příliš dlouho, abychom se ho dozvěděli. „Rozhodně dostanete odpověď. Já jsem také obrovský fanoušek těchto typů pořadů a vím, jak nepříjemné je, trávit celou sezónu tím, že jako „ Možná příští týden! Možná, že příští týden!“ takže nechci hrát tuto hru s lidmi. To dávné tajemství je tak složité, takže je tu spousta objevování. Velmi brzy odhalíme uspokojivé informace o tom, co stalo. V tu samou dobu, kdy zjistíme, co se stalo v té době, zjistíme dokonce, i to co se stalo dříve.

Článek dnes zveřejnil sever zap2it.com

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.