Další nepřítel Kruhu

Na konci aktuální šesté epizody s názvem Wake, jsme viděli neznámého, elegantního a strach nahánějícího chlapíka s bodyguardy (tedy strach naháněl Jakeovi podle jeho výrazu). Podle rozhovoru, který spolu vedli jsem usoudila (a myslím, že vy také), že to asi nebude Jakeův milý strýček, který za ním přijel na návštěvu, ale šéf- šéfů a sám velký lovec čarodějnic! A kdo je tím hrozným lovcem, který jak se zdá touží prolít krev Kruhu? Někteří ho jistě budete znát, ovšem někteří ne.

Jmenuje se David J. R. Bourne, ale v TSC ho budeme vídat pod jménem Issac. David se narodil 8. dubna 1970 v Torontu, v Kanadě. Jeho herecká kariéra začala už v roce 1994, má tedy na kontě více než 80 velkých i menších rolí, což myslím není zanedbatelná částka. Mezi nejznámější seriály ve kterých jste mohli Davida vidět patří: Teen Wolf, Godiva´s, Stargate SG-1, Cold Squad, Andromeda, objevil se i v  Cold Case, Smallville, NCIS: Los Angeles, The Mentalist, CSI Miami atd. Zahrál si také ve filmech Fly Away, Little Birds, Sisters, Everything´s Gone Green atd.

No, David v TSC tedy rozhodně nehraje za „Team Circle“ ale uvidíme, jak se to s ním ještě vyvine. Většinou to bývá tak, že i ti nejhorší se obrátí k dobru ;) takže třeba si to nakonec s tím lovením čarodějnic rozmyslí. :D

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

5 Responses to Další nepřítel Kruhu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.