Další milostný trojúhelník

Jak už to tak v Chance Harbor bývá, o milostné trojúhelníky toto město nemá nouzi nebo bychom spíše měli říct, že o ně nemá nouzi náš Kruh?

Možná by se měl seriál jmenovat „Cassin milostný Kruh“. Jsme totiž teprve u šesté epizody a už za sebou máme první rozpadlý milostný trojúhelník. Navíc se řítíme do druhého, takže se pevně držte!

Diana – Adam – Cassie, tento trojúhelník vydržel šest epizod, tedy spíše Diana to vydržela, přihlížela pohledům a vzájemné sympatii mezi nimi dlouhou dobu. Nakonec pohár její trpělivosti přetekl ve chvíli, kdy jí Adamův otec oznámil, že bohužel pro ni, není ta „pravá“ pro Adama. Gratulujeme Ethane, získáváš zlatého bludišťáka za nejméně citlivého skoro – tchána.

Člověk by si myslel, že teď bude Cassie chvíli dělat drahoty, potom  začne chodit s Adamem a happyend bude na světě! No, možná by to tak bylo, kdyby se do města nevrátil jeho dřívější obyvatel, který se stane Adamovým konkurentem. BINGO další komplikace!

Máme tu tedy další milostný trojúhelník. Tentokrát dva kluci na jednu holku. Jake – Cassie – Adam – no Adam sebou bude muset hodit, jelikož Jake není zrovna typ kluka, který by chodil dlouho kolem horké kaše. Můžeme také předpokládat, že Cassie, jako většina holek zbožňuje špatné kluky, a Jake jedním rozhodně je. Tím, se jeho úspěšnost na výhru zvyšuje a Adam by mohl nakonec ostrouhat mrkvičku. Můžeme jen spekulovat kdy nebo jak se tento trojúhelník rozpadne. Pokud to půjde tímhle tempem, dá se očekávat, že ve 12 epizodě vznikne další trojúhelník.

Uvidíme, jak se to dále vyvine, přeci jen  “ je to vepsáno ve hvězdách“ ;)

Nelíbí se vám tyto dva milostné trojúhelníky??? Sestrojte svůj vlastní a napište ho do komentářů. Ovšem musí se skládat jen ze členů Kruhu (počítá se i Nick) ;)

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.