Další ex-přítelkyně táhne na Chance Harbor

Lee LeBeque, žhavej voodoo taťka, který učí Faye být ještě sobečtější než je. Ha! Ale co vlastně víme o jeho minulosti? Jednoduchá odpověď, vůbec nic! Je záhadný, jak Bermudský trojúhelník. Ovšem, my mu to jeho tajnůstkářství odpouštíme, jelikož chemie, která je mezi ním a Faye je naprosto božská!

Naneštěstí, chemii odzvonil zvonec a bude jí nejspíše konec, protože jeho ex-přítelkyně Eva (Alexia Fast) se hodlá probudit z drogového kóma a přijet nejbližším žárlivým vlakem do Chance Harbor. Eva by se měla přiřítit do našeho městečka v 15. epizodě, která se jmenuje Return.

Ačkoliv byla Eva kdysi „sladká a rezervovaná“, po otevření očí a probuzení z kómatu, jsou v její osobnosti nějaké „trhliny“. Něco s ní vážně není v pořádku a projeví se to, když se setká s novou Leeho paní, Faye.

Alexia Fast se narodila ve Vancouveru, můžete jí znát ze seriálů, jako The 4400, Supernatural, Tin Man apod. Dále, si zahrála ve filmu Triple dog, kde hrála i Britt Robertson. Do seznamu filmů, ve kterých hrála, patří také – Helen, Repeaters, apod.

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Další ex-přítelkyně táhne na Chance Harbor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.