Co se do teď stalo v The Secret Circle

 1. Faye zabila Sally – Naše zlá holka neváhala a v druhé epizodě zabíjela nevinné lidi. Ovšem i když si hraje na drsnou holku, kterou nic nerozhodí, zabití člověka jí celkem vzalo. Nejvíc vás asi vezme zabití, které neplánujete a Faye to rozhodně neplánovala. Naštěstí byla poblíž Dawn, které patří velký dík, jelikož využila krystal a Sally probudila k životu.
 2. Dawn zabila Henryho – Jak se říká život za život a Dawn to bere velmi vážně. Potom co přivedla k životu Sally, kterou zabila její dcera, sprovodila ze světa Henryho, který se jí nehodil do krámu.  V rodině Chamberlain opravdu nepadá jablko daleko od stromu.
 3. Kruh spoutal své síly – Po eskapádě se Sally musel být Kruh nepodmínečně spoután. Proto se všichni členové Kruhu sešli u táboráku, přijali Kruh a bylo to. Musíme tedy říct, že jsme očekávali spíš temný les, lahvičky s krví a třeba i obětní zvíře.
 4. Zachary zaútočil na Kruh – Nevěděli jsme, že parkování u Boat Housu může být nebezpečné, ale je to tak. Když Cassie odcházela celá zasněná z Boat Housu, kde si právě vyměňovala pohledy s Adamem, napadl jí rybář jménem Zachary. Díky bohu, že se najedou, odnikud vynořila Diana a pomocí kouzla ho zahnali.
 5. Dawn označila Zacha – Zdá se, že vše co potřebujete k označení je kufr auta, provaz, nůž a šílený výraz v očích. Nikdo neví, proč Dawn a Charles ušetřili Zacha, každopádně rituál byl velice jednoduchý. Strčit do auta, říznout se do ruky, pak připlácnout pořezanou dlaň útočníkovi na čelo. Nakonec se odříká nějaký blábol a je to hotovo!
 6. Nick a Melissa se dali oficiálně dohromady – Všichni byli překvapeni, když se Nick objevil na plese, jak Melissa chtěla. Melissa byla nadšená a ještě nadšenější, když jí Nick pozval k sobě, ale nebylo to kvůli sexu, jako vždy. Chtěl jen „sledoval filmy“. Áááá někdo se mu dostal pod kůži.
 7. Heather napadla Cassie a Faye – Faye a Cassie se snažily Heather oživit pomocí kouzla, myslely si, že nefungovalo, ale to se tedy šeredně zmýlily. Heather si to pomocí démonské GPS namířila do Améliina domu, kde od ní hledala pomoc a se slzami v očích vyprávěla Cassie příběh o požáru. Najedou, se svíjela na podlaze a v tu ránu je z ní pavoučí opice, která si to peláší nahoru a dolu po schodech a ven ze dveří.
 8. Heather srazilo auto – Je zřejmé, že démoni pocházejí ze staré doby, jelikož Heather vběhla na silnici a ani se nerozhlédla. Nejspíš nepočítala s tím, že by jí mohlo srazit auto.  Bohužel pro ni jí život zničilo SUV, ale červí démon žil dál.
 9. Melissu posedl démon – Není nic horšího, než když vám při příjemném spánku vleze do ucha malý černý démonický vetřelec. Naneštěstí pro Melissu si démon raději vybral jí než přítele ležícího vedle. Jde vidět, že i démoni mají slabost pro ženský. Melissa se svíjela v křečích, křičela na lidi démonickým hlasem a pokoušela se otevřít kufr plný démonických hadů. Prostě vstala ten den z postele špatnou nohou.
 10. Jane, se dozvěděla o Kruhu – Cassie požádala, Jane o pomoc a ta neváhala, popadla krystal a běžela Kruhu na pomoc. Strkala krystal všem členům do obličeje, pak zapálila pár svíček a nakonec s Adamem a Cassie spálila zlý hadí kluky. Takový menší domácí úklid odpadu.
 11. Charles zabil Nicka – Jsme stále v šoku, z Nickovi smrti. Když ho začal Charles topit, nemysleli jsme si, že ho opravdu utopí. Bohužel, démona zabijete jen utopením nebo spálením. Charles rozhodl, které varianta to bude a Nick nebyl schopný se ubránit. RIP Nick!
 12. Nickův bratr Jake přijel do města – Velký bratr přijel do města a hned hodil očko po Cassie, takže se Adamovi samou žárlivostí zvedl tlak. Nový milostný trojúhelník byl na světě – Jake – Cassie – Adam.
 13. Adam se popral s Jakem – Adamova nenávist k Jakeovi se od jeho příjezdu stále stupňovala. Nakonec Adamovi došla trpělivost a dal Jakeovi dělovou ránu – bum bum bum bum.
 14. Jake zabil, Simone – Simone měla prostě smůlu. Kdyby Jaka nepronásledovala Cassie možná by byla ještě naživu, ale Jake už nejspíše ne. Cassie jí totiž pomocí krystalu odzbrojila a Jake jí pak při válení sudů zabodl dýku do těla. Musím říct, že tedy Jake a Cassie jsou dokonalá zabijácká dvojka.
 15. Jake je lovec čarodějnic – Jake pracuje pro mafiánskou skupinku lovců čarodějnic, kteří se rádi schovávají u vody a nosí kožené bundy. Jake je odhodlám zabít Kruh a tím pomstít smrt svých rodičů. Sám velký bojovník hodlá vykonat pomstu!
 16. Diana se rozešla s Adamem – Věděli jsme, že tento den jednou přijde. Diana měla už dost toho, jak se Adam díval na Cassie a naopak. A rozhodně tomu nepřidal ani Adamův otec, který jí rovnou na rovinu řekl, že Cassie je pro Adama ta pravá.
 17. Jake zabil Calvina – Chudák Calvin. Chtěl v tichosti a klidu vést svůj obchod, ale musela se objevit Cassie Blakeová a zničit mu život. Jakova brutální vražda Calvina byla hrubá. Nedal Calvinovi šanci a zničil ho s úsměvem na rtech. Pozdravuj od nás Nicka, Calve!
 18. Kruh byl unesen – Halloweenská párty se zvrtla a Kruh byl unesen stádem lovců v prasečích maskách. Všichni byli spoutáni a připraveni na smrt. Jenže to by nebyla Cassie, kdyby je nezachránila pouhým výkřikem slova „Ne“. Řvala jako Tarzan a vyplatilo se to.
 19. Luke byl lovec čarodějnic – Nemohli jsme uvěřit svým vlastním očím, když se Jakův komplic otočil tváří k nám a byl to Luke! Byl mezi námi celou dobu zrádce. Luk odvedl skvělou práci – získal si naší důvěru. Zdálo se, že ho opravdu zasáhlo, když ho Cassie odmítla na plese, ale věděli jsme hodně málo. Jeho cílem bylo zničení spolužáků.
 20. Cassie zabila Luka – Cassiina temná magie se projevila zrovna, když byl Luke poblíž. Co si budeme povídat nářez od Cassie si zasloužil. Všechny podrazil a obalamutil. Navíc si s tím zabíjením začal, takže Cassie mu jen vrátila úder.
 21. Cassie políbila Jaka – Hra pravda nebo úkol může fungovat i jako dohazovačka. Když Cassie dostala, za úkol políbil Jaka ani na chvilku nezaváhala. Je to pravá hráčka, která se nezalekne výzvy!! Vrhla se do toho po hlavě a vytočila žárlivou Faye. No, ani Adam neunesl pohled zakousnuté Cassie do Jaka.
 22. Faye navštívil duch – A rozhodně né, jen tak nějaký. Malá Faye ve žluté pláštěnce a červených holínkách navštívila velkou opilou a naštvanou Faye. Mini Faye se poprvé objevila, když její hlas v noci volal „Pomoc mi“ . Pak zanechala na schodech mokré stopy, bloudila po lesích a nakonec všechny zavedla k mrtvému dělu Henryho. Na mini Faye to byl za tu noc velký výkon.
 23. Cassie našla pomocí kouzla mrtvého Henryho – Poznámka pro začínající čarodějnice: Pokud budete držet ruce dlouho ponořené ve vodě, vytvoříte vroucí vodu a najdete mrtvolu. Mysleli jsme, že Henryho tělo bude v hrozném stavu, ale Henry vypadal jako živý. V Chance Harbor mají nejspíše hezké mrtvoly.
 24. Charles začaroval, Jane – Charles si nedá a nedá pokoj! Nejdřív zabije bez mrknutí oka Amélii, pak Nicka a teď očaruje, Jane. Charles nejspíš neumí pořádné paměťové kouzlo, jelikož Jane, měla nepřítomný pohled, ruka se jí třásla, jako alkoholičce a je na pokraji nervového zhroucení. S.O.S. Cassie!
 25. Adam si hrál na hrdinu – Bože, dejte klukovi do ruky nůž a jeho oči se rozzáří a začne si hrát na Spider mana! Celkem jsme koukali, když Adam pelášil zachránit Cassie. A jeho plán? S nožem v ruce zaběhnout lepší čas než Usain Bold a zabít každého, kdo se mu postaví do cesty.
 26. Otec Cassie byl zlý – I když má Cassie pohled postřelené laně, její otec je trošku z jiného soudku. John tedy rozhodně nebyl princ jako z pohádky, ale spíše ďábel, kterého vyvrhlo samotné peklo.
 27. Cassie má sólo temnou moc – Když se Cassie připojila ke Kruhu, jistě netušila, že bude ze všech účastníků nejsilnější a bude mít moc i mimo Kruh. Osud tomu chtěl, aby Cassie mohla kouzlit sama bez doprovodu někoho z Kruhu a taky chtěl, aby ta moc byla temná stejně, jako polovina její rodiny. Jak se s tím asi popere?
 28. Cassie má v Kruhu sourozence – Držte si klobouky Cassie má tajného sourozence. Vypadá to, že její otec nebyl moc věrný Amélii a trošku si vyhodil z kopýtka. A kdo bude tím vyvoleným, který má také temnou moc?
 29. Jake odjel z města – Po pár vraždách, polibku, pomalém tanci a záchraně Cassie si Jake sbalil svých pět švestek a se zdrcujícím výrazem ve tváři opustil Chance Harbor. Doufáme, že ho ta kocábka přiveze za nedlouho opět zpátky.

 

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.