Co můžeme očekávat od 9 epizody, „Balcoin“: detailní analýza promo videa

 

Prodloužené promo video k epizodě 9 obsahuje 32 sekund intrik, divokého tance a dokonce neobvyklý výbuch žárovky. Pokud jste ho sledovali a máte pocit, že nemáte tušení, co nás tento týden čeká, nebojte se. Analyzovali jsme každou mikrosekundu promo videa a vytvořili jsme podrobnou analýzu toho, co přijde!

0:02 – Cassie přivádí Jakea do opuštěného domu. Kdo ví, co tam ty dva budou dělat, ale naposledy, když byla Cassie v opuštěném domě s nějakým klukem, skončilo to útěkem.

0:04 – Faye špehuje Cassie a Jakea. Zatímco Cassie dává Jakeovi prohlídku sbírky koření, Faye je sleduje z balkónu v záchvatu zuřivosti. Někdo musí najít té holce jiného kluka na hraní.

0:05 – Faye a Adam se poflakují u vody. Faye říká Adamovi všechno ohledně Cassiina a Jakeova sexy dobrodružství a varuje ho, že se jí zdálo, že Jake má „přílišný zájem“ o Cassie.

0:06 – Jake se na něco nebo někoho dívá. Nejsme si jisti, co se tady děje, ale soudě podle dramatické hudby a zkreslení barev, předpokládáme, že je kolem temná magie.

0:07 -Jake bloudí lesem. Jsou snad tyhle děti něco jako experti na přežití? Tráví spoustu času v tmavých lesích a přesto, jak se zdá, se neztratí ani je nesežere medvěd.

0:08 – Isaac dramaticky otáčí hlavu a vypadá zlověstně. Víme, že bychom se měli Isaaca bát, ale pořád sníme o tom, že k nám přijde v prasečí masce a unese nás.

0:09 – Z ničeho nic se objeví světlomety. Že by Cassie zase někdo sledoval?

0:10 – Jake vyzvedává Cassie na rande. Vyparáděná Cassie v červených mini sexy šatech a Jake u jejích dveří ve smokingu!

0:13 – Cassie a Jake pomalu tančí. Cassie se dívá, jako by ji udeřila vlna lásky, když se s Jakem houpají sem a tam. Vypadá to jako velmi efektivní párty, ovšem neví, že ji hodlá zabít.

0:15 – Někdo drží žárovku. Můžeme jen předpokládat, že tu žárovku drží Adam, jako připomínku společných chvil s Cassie.

0:16 – Pouliční lampa exploduje. Když je Cassie kolem, lampy mají tendenci explodovat, ale kdo je ten muž ve stínu?

0:17 – Jake dramaticky pobíhá venku. Kam se chystáš v tom smokingu Jakeu? Takový rychlý běh vyžaduje koženou bundu a úzké džíny!

0:18 – Někdo skáče po střeše. Zní to šíleně, ale myslíme si, že Spiderman dorazil do Chance Harbor na překvapivou návštěvu.

0:19 – Adam vypadá, že se bojí a říká: “ Jake je lovec čarodějnic.“ Vypadá to, že se Adam dozvěděl pravdu o jeho konkurentovi, ale bude ho Cassie poslouchat?

0:20 – Cassie sedí na Jakeově posteli. Wow, jejich rande končí v posteli! Nebo jdou možná pomocí myšlenek, znovu zapálit oheň.

0:23 – Cassie unáší Isaac. Cassie se potlouká u svého okna (pravděpodobně hledá ducha v podobě Nicka bez trička), když v tom se za ní objeví Isaac a přiloží jí hadr přes ústa.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Co můžeme očekávat od 9 epizody, „Balcoin“: detailní analýza promo videa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.