Co můžeme čekat od Jaka?

Pozor Spoiler!

Server matpaint.com uveřejnil tento článek, který se týká nového obyvatele Chance Harbor Jaka!

Můžete si udělat úsudek o tom jestli Jake bude „bad boy“ nebo „good boy“ :D;) Já, už jsem si ho tedy udělala ;)

I když jsme hodně truchlili nad smrtí Nicka, jsme také  nadšeni, že se seznámíme s novým hřebcem Jakem.

Jakovo první vystoupení uvidíme tento týden, když přijede do města na pohřeb svého bratra Nicka. Jak ale bude zapadat Jake do nynějšího zlomeného Kruhu?

„To není lehká odpověď “ přiznává Andrew Miller. Ovšem postava Chrise Zylky přispěje k představě o tom, jakým překvapujícím způsobem je spoután Kruh. Nickova smrt bude příčinou dopadu uvnitř Kruhu ale přinese také nové komplikace zvenčí Kruhu, zvenku z  města a ty (komplikace) budou zahrnuty v neuvěřitelném těle Chrise Zylky! Přichází do města kvůli Nickově smrti, ale jeho příchod udělá v Kruhu nepořádek.

Rozhodí Adama a Cassie, rozhodí Dianu a Faye, samozřejmě rozhodí i Faye a Melissu. Rozhodí každého, protože má se všemi minulost, opravdu změní dynamiku Kruhu. Odhalíme, že Adam má s Jakem velmi zvláštní a ošklivou minulost a odhalíme jejich vztah. Ovšem Jakekův návrat do města bude pro Adama problém.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.