Chris Zylka jako bývalý přítel Faye

Chris Zylka se objeví v šesté epizodě s názvem Wake.

Zylka si zahraje Jakea, bývalého přítele Faye, který se vrátí do Chance Harbor. Ovšem netuší, že se vše od jeho odchodu změnilo a  hlavně tedy Faye, ze které je teď čarodějnice a touží se mu pomstít za své zlomené srdce.

Christopher Zylka se narodil 9. května 1985 v Ohiu, USA. Můžete jej znát ze seriálů jako 90210, Hannah Montana, Zeke a Luther nebo z filmů Noc žraloka, Teen Spirit, Moje super psycho úžasné šestnáctiny atd.

Server TVGuide.com publikoval článek ve kterém autorka píše, že Zylka bude hrát v TSC Billa, šarmantního souseda Cassie, který má s Faye společnou romantickou minulost a který má také zjistit, že Cassie patří do tajného spolku spolu s Faye a Adamem.

Ovšem v oficiální synopsi k šestému dílu se má Zylka jmenovat Jake. No, uvidíme tedy jak se tento nový obyvatel Chance Harbor bude jmenovat ;)

Jinak zde máte odkaz na článek o Zylkovi na servu TVGuide.com

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.