Brittany Robertson pro LA Teen Festival Magazine (část 2)

Konečně jsem se dostala zase k překládání a přeložila i tu druhou část. Tak si jí užijte.

Byla jste fanouškem nějakých filmů nebo seriálů o čarodějkách než jste dostala roli v TSC?

No, přemýšlím o tom a myslím, že “Sabrina mladá čarodějnice“ byl můj nejoblíbenější seriál, na který jsem se vždy v pátek koukala. Také “Čarodějky“ jsem měla ráda. Měla bych se vrátit zpět a všechny je zase zkouknout!

Lidé říkají, že čarodějky jsou nový upíři. Myslíte?

Jsou? To je sladký! Viděla jsem pouze první díl “Twilight“. Moje sestra je do těchto věcí přímo zažraná, takže bude cool být součástí show, o kterou bude mít opravdový zájem.

Kdybyste mohla vytvořit nějaké kouzlo, vytvořila byste ho? A jaký druh kouzla by to byl?

Wow! Kdybych mohla vytvořit kouzlo, bylo by to určitě nějaké, které by dokázalo změnit svět. Nevím…třeba světový mír? Nebo by to bylo nějaké super jednoduché kouzlo, které by mi dávalo sílu létat. Vždycky jsem snila o tom se přemisťovat. Bylo by to buď něco sobeckého jako tohle nebo něco, co by zamezilo chudobě navěky (smích).

OK, takže jste stoprocentně dobrá čarodějka?

Já jsem dobrá čarodějka, opravdu? Přesně. Ale mám i pár zákeřných kouzel, které si ovšem schovávám na později.

Nedávno jste si zahrála ve “Vřískotu 4“. Jaké to bylo, být součástí takového populárního hororového příběhu?

Krušné! Bylo to děsivé. Obdržela jsem tuto nabídku v době, kdy jsem filmovala “Life Unexpected“. Zavolali mi a řekli, abych přijela do dvou dnů, ať doslova skočím do prvního letadla a vrátím se zpátky k pořádnému filmování. Bylo to jako „děláte si ze mě srandu? To je ta největší příležitost v mém životě“. Práce s Wesem Cravenem a to, že jsem mohla být součástí něčeho jako je tohle bylo prostě úžasné. Byla jsem blahem bez sebe, když jsem sledovala tento film. Ani jsem nemohla mluvit, ale věděla jsem, že to musím udělat. Hoďte mě někam, zabijte mě, něco (smích).

Ve 21 letech jste už hrála hodně různých těžkých rolí, ve filmu i v seriálu. Kam byste se ještě chtěla dostat? Máte nějakou vysněnou roli?

Ráda bych viděla, jak mé show stoupají a jak se vyvíjí jejich charakter dál. V přestávkách bych se ráda věnovala více natáčení filmů. Nechtěla bych ale nikdy čekat na specifické role. Mělo by to vždycky být spíš o čtení scénáře a pochopení dané role. Vždycky to byla pro mě spíš paušální nabídka. Tento rok bych moc ráda natočila nějakou romantickou komedii, a byla bych úplně nejvíc šťastná, kdyby mi to vyšlo. Jsem takový drobeček se srdíčkem a strašně miluju takovéhle lovestory.

Je to ten film, který se začne teprve natáčet a o jehož roli jste se ucházela?

Ano. Je to Castle Rock film, který se jmenuje “The First Time“. Děj se odehrává v průběhu třídenního kurzu, je to hodně o charakteru té postavy a o tom, že ona potká na párty, která se koná o víkendu, úžasného kluka. Zamilují se a zkoušejí dohromady jejich poprvé.

Pracovala jste se samými známými herci a se srandovním chlápkem Stevenem Carellem. S kým byste si v budoucnu ráda zahrála?

Je tady hodně lidí s kterýma bych si ráda zahrála, ale nejraději s Meryl Streep.

Zpátky na začátek, jak jste se vlastně dostala k herectví?

Když jsem byla v Jižní Carolíně, začala jsem tam chodit na taková shromáždění, které pro mě babička založila. Pak jsem se rozhodla, že bych ráda hrála v místním divadle, kde si mě všiml jeden agent z L.A. Zeptal se mě, jestli bych nezkusila pilotní sezónu, a já souhlasila. Odtud jsem začala.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Brittany Robertson pro LA Teen Festival Magazine (část 2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.