Brittany Robertson pro LA Teen Festival Magazine

Takže, Britt nám udělala velmi dlouhý rozhovor s LA Teen Festival Magazínem. Přeložila jsem ho pro vás, ale zatím mám hotovou pouze první polovinu. Druhou sem snad dodám během zítřka. Tak si užijte čtení a omluvte mé začátečnické chyby, kterých tam doufám moc nebude.
P.S.: Myslím si, že Britt je ještě ukecanější než Candice Accola. :)

Začínala jste v “ Life Unexpected“, kde jste byla dvě sezóny. Jaké to bylo?

Byl to můj první televizní seriál, kde jsem měla hlavní roli, takže to bylo rozhodně děsivé a zastrašující. Stala jsem se herečkou, ale pořád jsem uzavřená, co se týče vztahu s Sheri (Appleby), která hrála moji mámu a Krise (Polaha), který hrál mého tátu. Mimo profesionálních částí v této show, je úžasné mít tyto lidi ve svém životě…

“The Secret Circle“ je váš druhý CW seriál. Jak jste k této roli přišla?

O pilotním dílu se mluvilo všude a “Life Unexpected“ byl hotový. A tak zavolali mému manažerovi a řekli mu, že by mě rádi měli v CW i nadále a že je tady jeden projekt, který dělá Kevin Williamson. Kevin je tvůrce “The Vampire Diaries“, takže je velmi respektovaný, a byl také součástí “Dawsonova světa“. Liz Tigelaar, která má hodně známostí s lidmi od “Dawsonova světat“ se s ním znala a znali i můj první seriál. Úplně jsem se zamilovala do scénáře, když jsem ho poprvé četla, takže jsem se setkala s Kevinem, Andreem, s dalšími producenty a s Liz Friedlander, která režírovala pilot. Mluvili o tom, co od seriálu očekávají a jak si to celé představují. Všichni jsme byli na stejné lodi, a tak hned další den jsem začala pracovat ve studiu.

Co dělá “The Secret Circle“ unikátní a odlišné od ostatních fantasy/nadpřirozených seriálů?

Myslím si, že to dělá to, že show je stejně cool jako “Sabrina mladá čarodějnice“ nebo “Čarodějky“ ale je výjimečná tím, že je takovou směsí “The Vampire Diaries“ s nadpřirozenými elementy. Je kombinací dvou věcí, což si myslím, že je opravdu zábavné. Charakter této show je živý a vzrušující. Myslím si, že může projít oproti mnoha odlišných charakterů jiných show. A také má spousty temných a napínavých prvků.

Řekněte nám, co můžeme očekávat? Co uvidíme?

Vše co vím teď, je pouze k pilotu. Pilot je o mladé dívce, která je na začátku. Vidíte jí jako normální a průměrnou dospívající dívku od vedle, ale pouze do té doby, než zabijí její matku. Poté je poslána žít se svou babičkou, kde potká spoustu známých, kteří se znali s její matkou a s ní, třebaže se s nimi nikdy předtím nesetkala. Příběh dále pokračuje k tomu, kde Cassie přijde na to, že její matka měla něco společného s čarodějkami, a že teď je ona další generací těchto čarodějek. Takže přemýšlí co má dělat. První epizoda je o její cestě a snaze vyřešit jestli chce žít jako čarodějka nebo od toho utéct.

Jak můžete využít to, že znáte věci týkající se čarodějnictví??

Nemůžete, opravdu nemůžete. Když jsem četla scénář, neměla jsem žádné ponětí o čarodějnictví. Celý tento svět a žánr mi byl úplně cizí. Myslím si, že v tom byla ta zábava a nejnáročnější věc na téhle roli. Nořím se do světa, o kterém nemám ani představu. Naštěstí v pilotu objevuji věci, stejně jako ostatní. Je užitečné, že takový charakter je na místě, na kterém jsem já.

Už jste někdy dělala nějaký výzkum ohledně čarodějnictví?

Seriál je založen na knížkách L. J. Smithové, takže jsem je začala číst, než se začal natáčel pilot. Pomohly mi pochopit podstatu toho, kdo vlastně Cassie Blake je. Myslím, že když opustím čarodějnictví, tak zjistím, že jsem úplně mimo.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.