Andrew Miller pro The Hollywood Reporter

Tento rozhovor poskytl Andrew Miller pro The Hollywood Reporter. Originální rozhovor je asi o 4 otázky delší, ale jelikož dnes absolutně nemám buňky na překládání, tak jsem přeložila jen to nejhlavnější. Snad se na mě za to nezlobíte ;) V článku najdete něco o Jakeovi, o další hrozbách pro Kruh, a také něco málo o Adamovi a Dianě.

Kdo by si chtěl přečíst originál, tak zde je odkaz.

 

 

The Hollywood Reporter: Teď, když je Kruh rozbitý, jak do toho zapadá Nickův starší bratr Jake?

Andrew Miller: Co udělá Jakeův příchod do města, je velmi zajímavé, vlastně my – „my“ myslím tím rozšířený kruh, nejen těch 5 zbývajících, ale všechny z nás, co to sledujeme – nevíme, jestli Jake ví. Nevíme, jestli ví, že je čaroděj. Nevíme, jestli ví, že Nick byl čaroděj. Nevíme, jestli vůbec něco ví. Jediná věc, kterou víme, je, že když tu byl naposledy před 2 lety, byl to idiot, kterého všichni nenávidí – a že zlomil Faye srdce a možná napomohl tomu jakou osobou je Faye dnes, také se opravdu rozhádal s Adamem a jeho otcem Ethanem, a že všichni vůči němu chovají zášť. Jeho příchod je problematický od samého začátku. A jestli bude potřeba, aby byl Jake součástí všeho. To bude otázka pro tuto a dalších pár následujících epizod.

THR: Budou tam další čarodějové, kteří se přidají?

Andrew Miller: To konkrétně nemohu říci, ale určitě jsou někde venku další čarodějové – ne jenom v Chance Harbor, ale i okolo. Při vytvoření Kruhu, vyslali ven znamení, které přitahuje všechny druhy sil, dobré i špatné. Lidé přijdou, jak Amelia varovala Cassie, lidé si přijdou pro jejich sílu a pro její (Cassie) speciálně. Lidé přišli na to, že byl Kruh vytvořen a také vědí, že nyní byl Kruh zlomen. Kruh je teď trochu zranitelnější a to samozřejmě přitáhne větší pozornost.

THR: Také jsme letmo viděli vztah Adama a Diany. Co přinese budoucnost pro ně?

Andrew Miller: Jejich vztah je komplikovaný. Jsou to dva lidé, kteří jsou poslední tři roky zamilovaní, ale nepoznali nic jiného. Diana je opravdu zajímavá postava, protože je posedlá z větší části kontrolou a má ráda určitým způsobem svůj svět. Když se jí země začne posouvat pod nohama, přiměje ji to dělat zajímavé věci. Jake bude dále komplikovat věci svým zájmem o Cassie a tím samozřejmě popíchne Adama, což bude způsobovat problémy mezi Adamem a Dianou.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Andrew Miller pro The Hollywood Reporter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.