Adamův otec, Ethan, začne být zajímavý

Pozor Spoiler!! Tento článek dnes uveřejnil server insidetv.em.com

Příští dvě epizody budou velké pro Ethana, Adamova otce. „Zcela jasně byla minulá epizoda šokující a Nickova smrt/vražda, záleží na tom, jak se na to dívate, skutečně silně zasáhla Ethana“, říká Harrington.

Kromě Nickovy smrti, Harrington říká, že návrat Nickova staršího bratra Jaka do města věci zamíchá. Nová postava promění dynamiku ve skupině a má velký vliv na to, jak se vzájemně ovlivnují Adam a Cassie. Nesmíme samozřejmě zapomínat, že Ethan ví, co se stalo před 16-ti lety, byl tam, on viděl jak to všechno šlo ke dnu. Jeho myšlenka – nezahrávej si s osudem, jelikož pak se budou dít špatné věci – tedy, Adam a Cassie by měli být údajně spolu. On věří, že pokud se tak nestane, je něco v nepořádku s osudem. Ethan se začíná opravdu obávat o bezpečnost jeho syna a ostatních dětí.

V epizodě „Masked“ si dělá ještě větší starosti.  “ Uvidíme někoho, záhadnou postavu, která přichází z Ethanovy minulosti a vyhrožuje mu, že by neměl říkat Cassie určité věci. Všechny všemožné věci se staví a uvidíme jaké rozhodnutí učiní Ethan na konci této epizody, zda-li bude dále pokračovat v ignorování všeho nebo se zapojí. A opravdu cool je,  jak se ve skutečnosti zapojí, „říká Harrington. „Když jsem to četl, byl jsem tak nadšený.“ Pokud se začne rozhodovat, jak bude vypadat jeho budoucnost? Myslím si, že pokud někdo tak moc pije, drží ho to zpátky.

Teď, když spisovatelé získali pro seriál celou sezónu, se Harrington těší na větší prohloubení vztahu mezi Charlesem a Ethanem, který si bude pamatovat, že mu Charles vyhrožoval utopením, pokud nebude držet jazyk za zuby ohledně minulosti. Nečekejte, že situace se vyhrotí v příštích dvou epizodách ačkoliv, „abych byl upřímný, jsem tak trochu ohledně toho šťastný, protože v době, kdy se ti dva setkají znovu, to bude velké“, směje se Harrington.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.