Adam Harrington: 5 věcí, které musíte vědět

Pokud se chystáte kouknout na nové čarodějnické drama The Secret Circle, je šance, že se vám bude líbit Kanadský herec Adam Harrington jako Ethan Conant, otec, který se mučí kvůli chybě z minulosti. Kdo je obeznámený s Harringtonovou prací, bude určitě vědět, že se objevil v dramatu světové války Passchendaele, spolu s Katherine Heigl v The Ugly Truth a v Team Bondi´s LA Noire jako detektiv Roy Earle. Nicméně věděli jste, že…

1. The Secret Circle – Pilot představuje několik klíčových scén, ve kterých Ethan Conant a Charles Meade stojí proti sobě. To je poprvé, co se tito muži objevili ve stejné show. Galea Harolda znáte možná pro jeho dlouhodobou roli  Briana Kinneyho v seriálu Queer as Folk. Adam Harrington také hostoval v tomto seriálu jako Connor James. Je smutné, že ti dva nesdíleli žádné společné vysílání.

2. Adam žije v LA, rodinu má ve Skotsku a vždy chtěl navštívit Irsko.

3. Někdy je frustrovaný, když se lidé zmiňují o jeho dabingové práci na hře LA Noire.

4. Adam Harrington je také profesionální vypravěč a získal ocenění jako televizní a seriálový specialista za The Kursk (Discovery), Valley of The Kings (BBC), The Most Extreme(Animal Planet) a TLC What Not To Wear.

5. Adam měl malou roli ve scifi show Stargate SG-1, kde se setkal a pracoval spolu s hercem Michaelem Shanksem. V roce 2011 byli oba herci obsazeni jako stejná postava „Bryce“ ve filmu Milly Jovovich Faces in the Crowd.

Článek je ze serveru chevronone.com

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.