Recenze z předpremiérového promítání na Comic-Conu

Ve středu večer proběhlo na Comic-Conu v San Diegu speciální předpremiérové promítání pilotních dílů 4 nových seriálů a jedním z nich byl právě i TSC. Reakce kritiků jsou většinou kladné, některé z nich si můžete přečíst níže:

Deadline:

Jako třetí byl na řadě The Secret Circle. Po patnácti minutách jsem si zapsal: Harry Potter se potkává s Gossip Girl.

Cinemablend:

Můj odhad je, že fanouškům The Vampire Diaries se to bude líbit. Děj Pilotu byl místy trochu přehnaný, ale nabízí stejný druh okázalého nebezpečí jako většina ostatních seriálů s nadpřirozenou tématikou.

IGN TV:

Na The Secret Circle opravdu oceňuji to, že tu mají významnou roli dospělé postavy, které nebudou jen tak odstrčeny na okraj. Týká se to postavy Natashy Henstridge, Dawn, a správně děsivého Gala Harolda, který nám hned v jedné z prvních scén ukáže tu odpornějsí a brutálnější stránku čarodějnictví. A to i přes to, že Kevin Williamson a jeho kolegové prohlásili, že Secret Circle nebude až tak morbidní a krvavý jako The Vampire Diaries. Podle Pilotu to ale vypadá, že se nějaké to temnoty přeci jenom dočkáme.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: Recenze z předpremiérového promítání na Comic-Conu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.