Articles from: 2011

Nominace CW na Peoples Choice 2012

Výherce vánoční soutěže

Promiňte to zpoždění, ale nějak jsme se nemohly s Addie domluvit na výherci :) Takže, po dlouhém mozkovém hloubání a dloubáni jsme se domluvily, že vítěze vyhlásíme dva. A tak vám teda představuju dva nejlepší obrázky The Secret Circle s vánoční tématikou. Takže tam ta da dáááááá…

1. místo Dannie a Kruh slaví vánoce


Poprosím o další famfáru…..tam ta da dá

2. místo Avery a Brittany – Santa :)

PS: Všem ostatním moc děkujeme, všechny obrázky byly nádherné. Ale všichni samozřejmě vyhrát nemůžou. Těšíme se na další soutěž.
Read More

Vše nejlepší Thomasi!

Dnes je 28.12., což znamená, že tu máme dalšího oslavence (tento rok posledního). Thomas dnes oslaví svoje 24. narozeniny, a tak mu i my za náš web přejeme všechno nejlepší, hodně úspěchů a ať nám v kruhu dlouho vydrží. :-) A ať si také dnešní den pořádně užije. Chtěla bych ještě připomenout jeho narozeninový projekt Dekker Daily, doufejme že se mu podaří vybrat hodně penízků. Thomas na twitteru píše, že toto je jeho největší přání. Ze srdce doufám, že se mu splní. Tak ještě jednou: Všechno nejlepší!

Video týdne #10

Omlouvám se za zpoždění, nový rok už nám klepe na dveře, a tak trochu zavzpomínáme.

Thomasův Dekker Daily Birthday Project

Jelikož Thomasovy narozeniny se neúprosně blíží, tak jako každý rok zorganizoval Thomas projekt Dekker Daily. Projekt spočívá v tom, že můžete darovat jakoukoli sumu, i malou, která pak poputuje k organizacím Alzheimerovy choroby. Peníze také můžete věnovat jako vzpomínku na Davida Dekkera, Thomasova otce. Pokud chcete věnovat nějaké peníze, tweetněte na @dekkerdaily nebo napište na email dekkerdaily@gmail.com. Vaše jméno bude zařazeno na listinu, která bude Thomasovi předána v den jeho 28. narozenin.
Lidé, kteří pošlou nějaký příspěvek mohou vyhrát:
1. Telefonát s Thomasem samým
2. Podepsané DVD Kaboom
3. Podepsané foto Terminátor: Příběh Sáry Connorové
4. Podepsaná fotka The Secret Circle
5. Podepsaný text Psyanotic

Marathon preview

Veselé vánoce

Takže jelikož Štědrý den se zase objevil, nezbývá nám nic jiného než za celý web popřát vám krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem a abychom jsme se tu zase za rok všichni (my i kruh) ve zdraví sešli. Elis a Addie

Oficiální synopse k epizodě 1×11 Fire/Ice

Nazujte si plesové střevíčky dámy, do Chance Harbor míří Fire Ice ples! Copak od něj asi můžeme očekávat? Máme tu popis další epizody, v pořadí již 11., která nese název Fire/Ice.

FAYE PÁTRÁ PO SÍLE A TO OHROŽUJE KRUH – Cassie požádá Adama o pomoc, když chce prozkoumat otcovu minulost. Jejich hledání je zavede na velmi známé místo. To opět zažehne oheň, protože Adam je nadšený, že může znovu trávit čas s Cassie, a tak jí pozve na Fire Ice ples. Ale kvůli přátelství s Dianou je Cassie nucena dát mu překvapivou odpověď. Ve snaze být lepším otcem se Ethan nabídne, k Adamově zděšení, jako garde na ples.  Mezitím Faye prosí Leeho, aby jí pomohl s kouzlem, které by jí poskytlo individuální sílu. Bohužel, kouzlo má tak děsivé vedlejší účinky, že to téměř zničí Kruh.

 

Fotky z epizody 1×10 Darkness

Máme tu nějaké promo obrázky z očekávané 10. epizody s názvem Darkness. Některé jsou v horší kvalitě a rozlišení, ovšem není to tak hrozné. Užijte si je ;)

FanFiction

Víme že na náš web chodí určitě hodně talentovaných návševníků, a proto jsme se (tak jak je to i na TVD webu) rozhodly vytvořit rubriku FanFiction. Všechny vaše vývory, básničky a povídky můžete poslat na náš email redakce@secretcircle.cz a my váš výtvor zveřejníme :-)

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.